Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy lány cicám, aki nem...

Van egy lány cicám, aki nem sokára szülni fog. Kiszámoltam, és úgy jött ki hogy 8-16 nap múlva születnek a kiscicák. De a cicám egész nap a házban van, folyton hízeleg, és csak úgy tud aludni, hogy kinyújtozkodik. Lehet, hogy előbb fog szülni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindig éhes, és mindent megeszik...(azt is amit eddig nem)
2009. júl. 20. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia !

a cicád azért eszik többet mert kell a sok fehérje amit kinyer a tápokból.

és azért nyújtózkodik ki nehogy megnyomja a kiscicáit

2009. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem készíts neki egy dobozt,ahova a szülési napokban,majd nem zargadja senki.Mi így szoktuk a cicusoknak!
2009. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Helyet már talált magának, tettünk neki oda egy bélelt dobozt... (remélem most nem az ágyamba fog szülni :))
2009. júl. 21. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy előbb fog szülni,max 1-2 nap + - szokott lenni az eltérés,az én macskám is ezt szokta csinálni várandós állapotában,feltünően kedves,hízelgő,és volt rá példa hogy még az uborka héját is megette..:D
2009. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!