Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok, megérné itthon...

Mit gondoltok, megérné itthon belevágni Toyger-tenyésztésbe? Lenne rájuk fizetőképes kereslet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 13:17
1 2
 1/13 intrepid ***** válasza:
Mi az a toyger?
2012. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2012. aug. 10. 13:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha van több milliód rá, vágj bele. Aztán majd meglátod.....
2012. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tenyésztőként nem mondanám,hogy megéri!Semmire nincs fizetőképes kereslet.Ez egy hobbi amiből kifelé dől a pénz.Ez egy szenvedély és szerelemből csinálják.Én speciel magamnak tenyésztek nem másnak és nagyon nehéz jó gazdikat találni akik megbecsülik és tisztességgel tartják a cicát.
2012. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Külföldi tenyésztőknél 1500 euróban van a macska. Csak számolj utána, mennyit kéne költened rá, mire beindíthatnád a tenyésztést. Aztán meg, ugye ahogy a mi kis országunkban áll a gazdaság, nem hiszem, hogy olyan sok ember megengedhetne magának egy ilyen macskát, magyarul nem lenne rá olyan nagy a kereslet.
2012. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Maine coont szerettem volna vásárolni. 2 hétig böngésztem a tenyésztők honlapjait, mire találtam egy "szabad" cicát. Egy ilyen cicus 100000 ft körül van, és mégis mind gazdira talál, pedig ezzel a fajtával Magyarországon sokan foglalkoznak. Toygert viszont senki nem tenyészt sem itthon, sem a környéken, ebből gondoltam ha már imádom a cicákat, és velük szeretnék foglalkozni, akkor miért ne ilyen ritka fajtával tegyem ezt?
2012. aug. 10. 17:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Megteheted, de a Toyger nem 100.000Ft, hanem kb. 400.000Ft. Ennyiért szerintem elég kevesen vennének macskát...
2012. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A main coon egy elterjedt fajta. Sok normál fizetésű embernek van ilyen vagy más fajtatiszta állata. A Toyger-t a gazdagabbak vennék, szerintem divatból.
2012. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Képes lennél azzal pénzt keresni, hogy más állat kölykét eladod?

Sose értettem a tenyésztőket...

Aki pedig annyira rajong a macskákért, fogadjon be párat az utcáról.

2012. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Szerinted a tenyésztők ezzel pénzt keresnek?Ebből látszik mekkora laikus vagy a témában,hisz ha tudnád a kiadás oldalát akkor azt írnád:Egyik tenyésztő se normális,hogy ezt csinálja ilyen veszteségek mellett :)
2012. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!