Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálják ezt? Játék...

Miért csinálják ezt? Játék vagy agresszió?

Figyelt kérdés

Van egy két éves ivartalanított fiú macskám és egy egy éves lány. Kiskoruktól itt vannak nálam, mindig jóban voltak, együtt is aludtak, sokat mosdatták egymást.

Egy ideje a fiú szagolgatni akarja a lány fenekét, a lány meg őrjöng, hörög, morog, kergetik egymást. Nem verekednek, csak tombolnak. Mindig közbe kell avatkoznom, mert nem lehet hallgatni. Kb olyan, mint amikor tüzelni kezdett a lány, egy hetet tüzelt, mire ivartalanítva lett, akkor hajtotta a fiú, pedig ő már akkor ivartalanítva lett.

Félek, hogy megromlott a viszonyuk, vagy nem tudom, elég ijesztő amit művelnek.



2012. aug. 11. 22:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha el akarom kapni a fiút, elfut, mint amikor rosszat csinál. Kénytelen vagyok most éjszakára külön zárni őket.
2012. aug. 11. 22:54
 2/13 A kérdező kommentje:

Megnéztem a fiú "izéjét" nem lóg ki neki :D

Mert amikor tüzelt a lány, akkor kilógott.

A lányt kizártam az erkélyre, most egymást nézegetik.....

2012. aug. 11. 22:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Hagyd őket :D Az enyém is ezt csinálta egész nap a lányt kergette a lakásba, pedig ő is ivartalanítva és csak játszani akart, egy darabig piszkálta, minden este megkergette, szegény lány cica ha már meglátta egyből elbújt :D

Ez tartott egy darabig aztán békén hagyta, a viszonyuk nem olyan mint előtte , régen együtt is aludtak, most viszont ha pl a fiú alszik és a lány hozzá közelítem elkezd morogni meg fújni, a fiú meg leszarja :D Szóval ez csak a lányba hagyott egy kis lelki sérülést :) Amúgy mind a három macskám ilyen távolság tartó egymással szembe, az anyjuk mellett is csak úgy mennek el hogy vagy gyorsan vagy ha van hely akkor csak úgy hogy elmegy tőle kb két méterre, ha meg nincs hely és nem elég gyorsan megy el mellette az anyjuk behúz nekik egyet, valamiért utálja a gyerekeit xD

2012. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja és hogy játék vagy agresszió, hát a fiú részéről játék a lányéról meg nem tudom :S ha agresszió lenne megtámadná a fiút, hagyd majd abba hagyja aztán vagy marad valami kis lelki sérülés a lányba vagy nem , de ha nem tombolhatja ki magát akkor addig úgyse hagyja békén, meg neked is nehezebb lesz hogy külön kell tartanod őket
2012. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazad lehet, nem tudom mi ütött a fiúba, a lány is megy utána, de mégis tombol, ha eléri a seggét. ma már maradnak külön, mert nem lehet tőlük aludni :)

2012. aug. 11. 23:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Összeengedtem őket. A fiú rámászott a lányra, megfogta a nyakát majd leszállt róla. Nem értem én ezt :S
2012. aug. 12. 00:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk egy fiú-lány páros volt ivartalanítva.De attól a kandúr még rendszeresen megugrotta a lányt ha épp rájött néha meg a lány piszkálta a fiú macskát hogy ugorja meg :)
2012. aug. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hány hónaposan lett ivartalanítva?
2012. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na ezt nem tudtam, hogy ivartalanítás után is akarnak ......

érdekes, hogy 2 éves korában jutott először eszébe :D Leszámítva, mikor tüzelt a lány.

Mind a kettő fél évesen.

2012. aug. 12. 11:37
 10/13 anonim ***** válasza:
A fiú macskában a párzási-reflex örökre megmarad, a párzó képesség a heréléssel nem vész el!Szegény lány macsek:D
2012. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!