Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vigyem el hosszabb...

Hogyan vigyem el hosszabb útra a macskám?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy mi most Sopronban vagyunk,de Debrecenben lakunk.Itt Sopronban vettünk egy kismacskát.De nemsokára haza kell mennünk.Debrecenbe az út nem rövid.Elindulunk 9-kor és 18:00-ra érünk Debrecenbe.Az úton egyszer megállunk,amikor átszállunk körülbelül,olyan 13-14 óra fele.Akkor megtudnám wécéztetni a cicámat?Vagy hogy adjak neki enni?Vonattal mennénk.Kérlek segitsetek
2012. aug. 12. 15:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen és természetesen szállitóval vinnénk.
2012. aug. 12. 15:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos ha állathordóval viszed, abba tudsz adni neki inni enni egy kis tálkában. Wcztetni nos vagy fog akkor vagy nem. A helyedben vennék a kisállathordóba nagyobb szemcsés forgácsot alomnak. Abba intézheti. Ha belepiszkol azt a vonat wcbe kidobod. Egy napot simán megfelel neki!
2012. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezt így nem vállaltam volna be, de ez már lényegtelen. Semmiképp sem tudsz fuvart szerezni?

Ha nem, akkor nincs más megoldás, vonaton kell vinned. Viszont én nem engedném ki egy percre sem, mert annyira fog félni, hogy vagy ki sem tudod könyörögni a dobozból, vagy elszalad. Egyébként a macskák napokig képesek visszatartani, főleg ha idegen helyen vannak, tehát szerintem nem lesz gond a wécézésből, persze előfordulhat, hogy ijedtében becsinál.

2012. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy inkább csináljon maga alá. Ha elszabadul, onnantól nem fogjátok meg. Megijedhet bármitől.
2012. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyél alá olyat, amiért nem kár, ha mégis becsurog. Kidobod és annyi. Almot nem tudsz a hordozóba rakni, ahogy valaki ajánlotta. És még egy tanács: terítsd le a hordozót a vonaton, nyugodtabb lesz, nem zavarják a mozgások. Jutalomfalatot vigyél, időnként dugjál a szájába egyet-egyet.
2012. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegyél a hordozóba almot és olyan helyre ülj ahol nem ülnek sokan mert majd csak néznek hogy a hordozóból röpködnek ki az alom darabok amikor kapar :D

Egyébként az se biztos hogy wczni kell majd neki, amikor indultok ne adj neki enni ezért az lenne a legjobb ha felkelnél hajnalba 4-5 órakkor és akkor megetetnéd addigra valószínű elvégzi a dolgát és szerintem az egész utat végig fogja aludni

2012. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2012. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!