Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam egymáshoz...

Hogyan szoktassam egymáshoz cicáimat?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kaptam egy kiscicát de van már 2 nagyobb macsekom. Megpróbáltam őket összeszoktatni de az első reakció az egyik nagytól egy koki volt a kicsinek..Ma megint megpróbáltam de először szagolgatták egymást utána oda jött a kutyám a kicsi ráfújt és a másik cilus azóta fúj meg morog rá. Valami ötlet, hogy össze szokjanak lehetőleg anélkül, hogy megverjék a kicsit?

Előre is köszönöm.



2012. aug. 13. 12:21
 1/4 A kérdező kommentje:
meg a kicsi az már nagyon ismerkedne de a nagyoktól féltem mert tényleg nagyon pici és törékeny
2012. aug. 13. 12:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van cica ketreced be kell rakni a nagy cicát néhány órára.Oda vinni a kicsit és simogatni felváltva hol a kiscicát hol a nagy cicát.Ezt meg ismétled 5x10-er és meg fogja jegyezni azt,hogy ő is hozzátok tartozik.

A ketrec azért kell,hogy a nagy cica biztonságba érezze magát,nem kínzási célzatból. a cicák szeretnek elbújni és ez kis biztonságot ad neki.Nem lesz utána olyan gondja,hogy bántja a kiscicát. Azért ilyenek a nagy cicák ,mert félelemből morognak kapadoznak.

2012. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem kell semmit sem csinálnod megfogják szokni a kis cicát a nagyobbak csak idő kell neki...max 2 hét és megszokják..mert a nagymacskák nem szeretik a másik macska kölykeit ezért pofozza le
2012. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2. írta, max 2 hét és jó barátok lesznek. Fokozatosan összeszoknak, napról napra közelebb merészkednek egymáshoz, majd elkezdenek játszani, közben még fújnak egymásra, majd azt veszed észre, hogy már simán eljátszanak egymással, még együtt is alszanak :)
2012. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!