Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSETEK, miért csinál...

SEGÍTSETEK, miért csinál ilyet a kiscica?

Figyelt kérdés
Ma hoztam haza egy kiscicát, kb 1 hónapos lehet, már az anyja elhagyta és egyedül volt. Adtam neki tejet, és a macskaszalámit is megcsócsálta. Otthagytam egy kis időre és mikor visszajöttem morgott és fújt rám. Na meg megkarmolt. Miért van ez?

2012. aug. 16. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem fogadott a bizalmába...,idő kell neki míg elfogad és biztos fél is tőled,azért fúúúj!
2012. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egész jól viselkedik, ilyenkor általában egy-két napra be szoktak költözni az ágy alá evés-ivás nélkül.
2012. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert még kicsi és neki még egy másik mamakép van az agyában.

Ahogy foglalkozol vele ez sokat fog javulni, sőt az ilyen pici anyát lát majd benned. Sok langyi tejecske, kevesebb szilárd, aminek arányát lassan kell megfordítani. Mindig beszélj hozzá nyugodt hangon, hogy szokja a hangodat:)És ahogy evett, fejétől a fara felé nedves kézzel(nem vizes!!!)többször simogasd át,ez segít a bélműködésében (így csinálják az anyacicák) Nincs mese most te lettél az az anyja...:))

2012. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!