Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica wc? (A KÉRDÉS TÚL RÖVID...

Lovaska1 kérdése:

Cica wc? (A KÉRDÉS TÚL RÖVID A MAGYARÁZAT HOSSZÚ)

Figyelt kérdés

11 éves vagyok és van egy lány macskám az a gondom hogy mindenhova oda wc-zik anyukámank ebből már elege van...kiakarja rakni a házból a cicámat pedig nagyon szeretem ezt a cicám ez előtt is volt egy aki meghalt és nem bírnám ki hogyha ő is eltűnne vagy épp a kutya elkapná stb

DE AZ A LÉNYEG HOGY HOGY GYŰJTHETNÉK ÖSSZE RÖVID IDŐN BELÜL ÖSSZE 2500FT-OT MERT ANNYIÉRT TALÁLTAM EGY SEHOL SEM TÖRÖTT CICA WC-ÉT...ANYUKÁM MÁR ÖSSZE SZEDTE A RÉGI RUHÁKAT ÉS ELADJA DE NEM HINNÉM HOGY ADNA BELŐLE PÉNZT MERT TANSZERRE KELL....ÉS NEM FIZETI KI A CICA VÉCÉJÉT SEGÍTSETEK HOGY GYŰJTSEM RÁ A PÉNZT?



2012. aug. 18. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szükség van a pénzre, nem ilyesmire költsd el! A cica wc megoldható otthoni dolgokból is: egy régi tepsi vagy egy nagyobb és mélyebb tál + sok hamu. Régen így csinálták, anno a nagyszüleim is. Azzal, hogy veszel egy wc-t nem oldódik meg semmi, mivel elég gyakran kell bele venni cicaalmot, ami szintén nem a legolcsóbb. (hosszútávon)
2012. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

köszi.... de sajnos nincs régi tepsi amit anyukám oda adna..

de megpróbálok valamit össze hozni

azért jöhetnek még a válaszok

2012. aug. 18. 11:22
 3/17 anonim ***** válasza:
mond anyádnak hogy vegyen... ha azt nem veszi meg képzelem, hogy be lehet oltva, féregtelenítve, ivartalanítva....
2012. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Vicuska87 ***** válasza:
Szerintem inkább ne tarts macskát!
2012. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy lavór is jó lesz, megtöltve macsakaalommal.
2012. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha a macskának nincs wc-je, hogy várja el anyud, hogy ne kakiljon mindenhova?? Akár téglából is összerakhatsz egy alomféleséget. Abba rakj homokot. Ha anyud erre nem költ, ne várjon csodát, hogy a macska nem kakil. Felelőtlenség úgy macskát tartani, ha az alap dolgokra nem futja. Mi lesz, ha tüzelni fog? Ha jön egy nagyobb műtét, ami 10 000 Ft? Macskanátha? Olyankor mit fogtok csinálni?
2012. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de én egy hónapja (Monoron) 900 f-ért vettem alomtálat. 2500 az nagyon drága érte... De ha van egy kb 50*30 cm-es olyan tálad ami nem lukacsos (mint egy kis rekesz) akkor az is . Nem kell kifejezetten macska wc-t venned ha van otthon valamilyen edény amibe meg tudod oldani. [link] valami ilyesmi szerű tál kellene hozzá.
2012. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2500 ft elég drága egy alomtálra.Én 1500 ft-ért vettem a Fressnapf-ban néhány hónapja.Egyébként nem kell vásárolni alomtálat,megteszi egy múanyag láda is,ha van.
2012. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is drágálltam 2500-ért egy kisméretű alomtálat.Ezért elvágtáztam a 100ft-os boltba és vettem egy négyszögletes műanyag edényt, akkorát amibe kényelmesen tud helyezkedni a cica és aminek középmagas a pereme, hogy a macska könnyen ki be közlekedjen. 560 Ft volt. Belevaló pedig lehet homok, föld(porhanyós nem kemény), hamu, a lényeg hogy naponta kell tisztítani, mert a cica nagyon tiszta állat és nem szeret koszos WC-be üríteni
2012. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

utolsó az nem kisméretű hanem nagy és fedeles


15:28-as a macskáimat sosem kellett műteni ne gyere már ilyen hülyeségekkel ,.... nagydobra veritek a macska tartást

2012. aug. 18. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!