Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta macska volt?...

Milyen fajta macska volt? Nekem is kellene ilyen

Figyelt kérdés
ma bicikliztem város szélén, utolsó 2 utca volt a városból, és amikor kanyarhoz értem láttam hogy kint van egy kutya, gondoltam lassítok nehogy megharapjon vagy valami, és akkor megálltam mer csodálkoztam hogy ez nem kutya, inkább párducnak hasonlított de eszembe jutott hogy hülyeség mer párduc nincs, és persze leesett hogy macska, de ez a macska majdnem akkora volt mint egy nagyobb termetű kutya, és nem csak ezért hasonlított a párducra, hanem mer a füleinek a vége csúcsos volt, és a szokásosnál is nagyobb fülei voltak, a szőre pedig nem mint a házi macskáé, és nem is perzsa macskáé (igen sajnos ezt a 2 fajtát ismerem) hanem mint a kettő közötti, életemben nem láttam ekkora macskát, amúgy eléggé szelíd volt és olyan tigrises foltokba volt, de voltak benne foltok amik sötétek voltak, képet sajnos nem tudok adni, lövésem sincs hogy keressek rá

2012. aug. 18. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Maine coon lehetett. Azok nőnek meg nagyra.
2012. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Ezt találtam: [link]


Ilyesmi volt?

2012. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is erre a kettőre tippelek.
2012. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Még a hiúz jutott eszembe, megjelent Mo-n is.
2012. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mutatok pár képet a Maine Coon-ról.

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bengáli? igaz annak nem olyan a füle

maine coon lehetett más olyasmi cica nem nagyon van Mo.-n , esetlég még valamilyen vadon élő cica


( itt a keresgélés közben találtam egy gyönyörű szép cicét amit muszáj megmutatnom :D ez a macska eleve is szép, de ezen a képen különösen :DDDD [link] )

2012. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy main coon és bengáli keverék. :D
2012. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, ez a maine coon volt :D huh tényleg nagyon szép
2012. aug. 19. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!