Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet elkapni egy macskát...

Hogy lehet elkapni egy macskát ha az nem a tiéd?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Háát.nehezen
2009. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naaa...az enyémet is így lopták el..
2009. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kajával...de mit akarsz vele csinálni?:P
2009. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod elkapni?
2009. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyi macska van a menhelyeken! Honnan tudod, hogy az a macska gazdátlan? Ha kóbor cicáról van szó akkor én is a kaját ajánlom, és azt, hogy nem szabad lerohanni. Ne rögtön kapd el, látogasd naponta finom kajával, hogy megszokjon.
2009. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Macskacsapda, ha barátságtalan a cica. Fogalmam sincs, honnan lehet szerezni, én csak azt tudom, hogy ivartalanítási céllal a rex állatmenhelytől kölcsön lehet kérni vad macsekok befogására.
2009. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi régi macskánkat is gondolom ilyesmi módon lopták el..még kölyök volt..mindenkihez odament..de különben gondolom kajával..bár úgy is tartózkodó lehet..én próbáltam egy macskával,hogy megsimogathassam(állatbarát vagyok,nagyon ^^)..megette,próbáltam közeledni hozzá,de elrohant :/..tehát,alacsony az esélye,hogy elkapod,de sok sikert :)
2009. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát azt macskája válogatja... attól fögg milyen a természete, mennyire engedi magához közel az embereket, az idegeneket.
2009. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*függ
2009. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!