Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá?

Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy cicánk.Én szeretnék mellé egy másikat, csak anya nem engedi.Pedig szerintem jobb lenne neki, mert néha napokra is egyedülhagyjuk.Gondoltam hogy menhelyről vinnénk haza.Mit csináljak hogy megengedje?Talán legyek szorgalmas és tanuljak jól?Vagy más ötlet?

Nem a pénz a baj csak egyszerűen nem engedi!


2012. aug. 19. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Győzd meg, hogy két macskával kevesebb a gond. Hihetetlen, de így van. Nem a virágot fogják szétrágni, meg a bútorokat, hanem egymással fognak játszani fél napon keresztül, majd ledőlnek aludni. Nem lesz mindig a lábad alatt, hogy foglalkozz vele, persze azért veled is fog játszani, de nagyon sokat fognak egymással.
2012. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy miért nem engedi!Nem tom régebben én olyan helyzetben voltam hogy szerettem volna cicát,apa nem engedte,de egyszer elmentünk rokonhoz és ott volt 3 tündéri kiscica,az egyik megtetszet apának és azzal szórakozott,hogy"tedd bele a bicikli kosárba,hazavisszük"aztán ezt mondtam anyának és elhoztuk.
2012. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekünk négy cicánk volt, egy fiú és három lány, csak a fiú elcsavargott valahová csajozni kb. két hónapja és azóta színét se láttuk, a lányok meg itt vannak. A fiú nem környékezte meg egyiket se mert az egyik a tesója a másik kettő meg akár az anyja is lehetne, szóval elcsavargott, a tesója meg itt van és azóta sok gond van vele, mert egyedül van. Pedig amíg a tesója itt volt addig semmi gond nem volt vele, úgyhogy tényleg jobb lenne ha lenne még egy cicátok. :)
2012. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem engedi anyukám, hogy 2 macskám legyen! De mivel saját pénzből oltatom meg etetem meg van elég pénzem rá..így hozni fogok mégegyet menhelyről!:) majd előbb utóbb bele nyugszik!:D
2012. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a sose értettem... Ha van pénz akkor nem tök mindegy hogy egy macska van vagy 2? xD
2012. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szülők ilyenek, félnek, hogy gond lesz egy újabb macskával. Pedig nem lesz, egy hét alatt úgy összebarátkoznak, hogy elválaszthatatlan barátok lesznek.
2012. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a jó tanulás jó. Magyarázd el, neki, hogy nem lesz több baj velük. Van rá pénzetek, mert az is lehet gond nála.
2012. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!