Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz gond a cicánkkal ha...

Nem lesz gond a cicánkkal ha hozunk neki egy új társat? Vajon mit éreznek vagy mire gondolnak a macskák haláluk pillanatában?

Figyelt kérdés
Meghalt a kandúrunk,a párjának szeretnénk új társat akit úgy szerethet mint a másikat. Nem lenne gyors?Vajon gondolt ránk is mikor meghalt?Fura kérdés ez,de annyira ragaszkodott hozzánk és mi is hozzá,szegényem,utolsó napján nem is voltunk szinte otthon,este én engedtem még ki,és azt mondtam nekik vigyázzanak.
2012. aug. 20. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozhattok neki új társat.1-2 hétig lehetséges,hogy fújni fognak egymásra,de aztán megszokják egymást.
2012. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, először fújnak majd egymásra, de pár nap vagy hét után, lehet, még együtt is alszanak! Biztos gondolt rád, ahogy simogatod! Sajnálom a cicát!
2012. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Először is fogadd őszinte részvétem.

Hogy halt meg szegény cica? Talán nem kellett volna kiengedni....


Az egyedül maradt cicus biztosan örülne egy új társnak, persze időbe fog telni, mire megszokják egymást.

2012. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elütötte valaki,de annyi emberség volt benne,h odatette egyik fánk alá.Biztosan hiányzik neki,egy ideje egymást tisztogatták,összebújva al tdtak.Macskát így még nem láttam.Hoztunk társat,féltékeny is rá.Jöne hozzánk az ágyra aludni meg minden csak a kicsi is itt van aztán csak elbújik az ágy alá.Sajnálom szegényt,olyan kis szomorú.:(
2012. aug. 25. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!