Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szibériai macskát lakásba?

Szibériai macskát lakásba?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy nem-e lesz depressziós a macska attól, hogy napközben 8-10 órára magára van hagyva és csak este látja a gazdit. Mik a tapasztalatok?

2012. aug. 21. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél mellé még egy macskát és el lesznek...
2012. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:

Egyedül egésznap amíg nem vagy otthon aludni fog, viszont ha te hazaérsz, akkor téged nem hagy aludni 3-4 órahosszáig!

2 macskát vegyél, és akkor el lesznek. Persze törődni ugyanúgy kell velük!

2012. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__3299081-egy-..


Nekem az a tapasztalatom, hogy ha napi kellő odafigyelést, játékot megkapja, akkor nem lehet baj.

2012. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok.

Sajnos arra nincs lehetőségünk, hogy egy 1,5 szobás lakásba 2 cica legyen egyszerre. Csak úgy nem szeretném megvenni hogy tudom, szenvedés lesz az élete a négy fal között.

Az persze nem gond, ha délután-este nyúz hogy foglalkozzunk vele :D

2012. aug. 22. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. ha csak este tudnátok vele foglalkozni és egésznap egyedül lenne nem valami jó neki, ha lenne egy cicatársa úgy lehetne, de így.. szerintem inkább ne!
2012. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!