Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutyások! Most már elhiszitek,...

Kutyások! Most már elhiszitek, hogy a macska is van olyan okos, mint a kutya?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 21. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem hiszem el. Ennek mi köze az észbeli képességekhez? Semmi. Ha ismernéd a macskákat, akkor tudnád, hogy ők helyhez kötődnek, nem személyhez. Tehát ha kiviszed a börtönből és a börtön mellett elengeded, akkor visszamegy. Ez a cikk inkább a rabok leleményességét igazolja, de a macskáról semmi újat se mond.
2012. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem papírforma szerint lehet akár 100x is okosabb, egy kutya akkor is kutya, egy macska meg macska. Mind a 2 faj másra "való". Ne hasonlítgassuk már állandóan össze őket...
2012. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a macskákat, és sok értelems állat van köztük, de nem olyan okosak, mint a kutyák. Másként működnek. Az, hogy egy kóbor macskát re lehet nevelni arra, hogy az élelemért ide-oda mászkáljon, csak ösztön, nem "ész".
2012. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 intrepid ***** válasza:
Ez nem annak a jele, hogy olyan nagyon okos, a cellákat tartotta az elsőszámú otthonának, és odajárt vissza. Macskától én már sokkal nagyobb dolgot is láttam: Kandúrunk hozott valahonnan egy levágott, megtisztított, konyhakész csirkét. Ledobta elénk.
2012. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
A macskások még mindig egy szinten vannak a macskákkal.... A macska nem azért csempészett drogot mert a gazdinak ezzel örömet szerez,hanem azért mert kaja várta bent, ha visszamegy a kiindulási pontra...ez nem ész. Eygszerűen önző önös szándék ami ép kapóra jött...mert azért egy kutyát csak nem hagytak volna kóborolni odabent viszont egy macskát sajnos igen, nálunk is annyi a kóbor macska hogy már gondolkozom az illatos úton.
2012. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutyások is tudják, hogy okosak a macskák, de nem úgy okosak, mint a kutyák. Mindkét állat szereti a gazdáját, és szép pillanatokat hoznak az ember életébe, ez a legfontosabb, nem az, hogy melyik az okosabb. Szeretni kell őket, és kész.
2012. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek ahhoz semmi köze, hogy okos e vagy sem. Ezt a trükköt egy galambbal is el tudták volna végeztetni.


Macskások! Adjátok fel. Kedvenceink teljesen más feladatokra valók. Tény, hogy a kutya sokoldalúbb, taníthatóbb. A macskának is meg van a maga varázsa.

2012. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Volt alkalmam eltátani a számat a macskák tekintetében. Nemrég voltam a Nemzeti Cirkuszban Balatonlellén. Felkonferáltak egy /talán/ orosz lányt és az ő cicáit. Elképesztő, hogy mire be nem idomította őket. Zabálni valóan ugráltak zsámolyról-zsámolyra, karikából ki-és be, szlalomoztak, stb. Teljesen megdőlt a korábbi véleményem a macskák tekintetében. Mi ez, ha nem egy bizonyos fajta okosság?!
2012. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A párom kutyás én macskás vagyok.Van mindkét állatból otthon.

Az észrevételem szerint a kutya is és a macska is egyformán okos,csak egy hatalmas különbség van köztük.


A kutya szolgalelkű állat:ha gazdi mond valamit,azonnal teszi is meg.


A macska öntörvényű,szabad lélek:csak akkor tesz meg valamit érted,ha ő is akarja!Csábitgathatod bármilyen finom inyenc falattal,ha nem akar valamit,nem is tesz érte semmit.


Ettől független én rajongok a macskámért :3

2012. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mysticista ***** válasza:
100%
nem olvasom el, csak a címet. nekem is van kutyám és macskám is. mindegyik tanítva lett. és azt kell mondjam, én rettentően le vagyok döbbenve a macskákon. kegyetlen okos állatok. és az, hogy nem kötődnek személyhez egy igen nagy tévedés. de nem szállok itt szócsatába a kutyaimádókkal. én is szeretem a kutyákat, de ahogy én észrevettem, mind az emberhez való viszonyulásban, mind problémamegoldó készségben a macskáim ügyesebbek voltak, mint a kutyám. kutya: pointer
2012. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!