Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történik amikor egy fél...

Mi történik amikor egy fél éves kandúrt összeeresztek egy 1 éves kandúrral?

Figyelt kérdés
Ismerősöm túl akar adni a macskáján és nem akarom hogy menhelyre vagy az utcára tegye!De nem tudom a féléves kandúrom mit szólna a dologhoz.Segítsetek mert nincs sok időm eldönteni és tanácstalan vagyok!
2009. júl. 24. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet semmi.Pár napig puffogás,fújás,de a cica előbb összeszokik mint 2 kutya.Ivartalanitasd őket az jobb lesz.Ezek még nagyon fiatal állatok,könnyen összeszoknak.Próbáld meg.De pár napig ne várj csodát!
2009. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egy éves kandúr ivartalanítva van?

Ha nincs akkor mielőbb tedd meg! Úgy nem lesz baj!

A fél éveset is már szerintem lehet ivartalanítani de Kérdezd meg az állatorvost.(Én úgy tudom hogy 6-8 hónapos korban ha megvan műtve akkor jelölgetni sem fog) Nem nagy műtétről van szó kandúroknál így el sem csavarognak ha esetleg kiengeded őket!

Nekem is két kandúrom van egy másfél éves és egy négy hónapos. Nekem nincsenek ivartalanítva ugyanis tenyésztjük őket. De nálunk már kezdődnek a harcok, pedig még a kicsi nem ivarérett!

2009. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a helyzet, hogy volt egy kandúr nálunk (valakié volt, és ideszokott az udvarra, szoktuk etetni) öreg volt már. És hoztunk egy 2 hónapos kiscicát, szintén fiút. Teljesen meg voltunk lepődve, mert a nagy tanította vadászni, állandóan ment utána a kicsi, együtt járkáltak. Sosem verekedtek vagy fújtak egymásra, olyan volt neki az öreg, mint a tanítómestere. :)
2009. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs oka az ismerősődnek,akkor szégyenje magát amiért túlakar adni a macskán!!!!!!!!
2009. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszotok:Itt van mind a kettő.Egyik sem ivartalanított,a kicsi az amelyik csak fúj és meg sem mozdul.Az nem lehet gond,hogy az egyik házi a másik 1/2 perzsa.Szerintetek megoldódik a probléma????
2009. júl. 24. 12:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat még azt szeretném hozzáfűzni, hogy a régi fiatal cica nem csak a "jövevényre" fúj hanem rám és a páromra is!nem engedi hogy pl. megsimogassuk az odavitt kaja nem kell neki!
2009. júl. 24. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor elég akaratos cicáról van szó!

Nekem is van egy cicám aki a család összes tagjára rajtam kívül fúj és ha úgy gondolja rá is csap a kezükre!

Hát mi elfogadtuk így ahogy van. De egy cicával sem jön ki.

Nincsenek nagy verekedések viszont ha elmennek egymás mellett fújnak egymásra!

2009. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!