Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan találhatnám meg eltűnt...

Hogyan találhatnám meg eltűnt cicámat?

Figyelt kérdés
4 hónapos kiscicám egyszerűen eltűnt, pedig talán ő volt a leghűségesebb macsek a világon. A legnagyobb valószínűsége annak van, hogy két állatgyűlölő szomszédunk elpusztította. Sehol nem találjuk nyomát sem. Tettem ki plakátokat, körbekérdeztem az embereket, benéztünk a szomszédok garázsaiba, stb. Mit tehetnék még érte? Borzasztó a tudat, hogy talán szenved valahol, és várja, hogy megtaláljam! Ma 3 napja, hogy eltűnt. Nagyon szeretjük, és ő is minket!!! Biztos, hogy nem önszántából van távol tőlünk. Mit tehetnék??
2007. aug. 24. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Érdeklődni mindenhol, menhelyeken, állatorvosoknál stb. Sajnos, lehet, hogy a szomszdok áldozatává vált. De ha ezt előre tudták, hogy utálják meg minden, tenni kellett volna ellene. Pl lakásban tartani.
2007. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress a www.macska.lap.hu -n menhelyes oldalakat! mégegyszer nézd át a környéket, kérdezgesd az embereket!!!Velem is ez volt 1és fél éve tudom milyen érzés mindenki szerette a nyafit-cica neve volt- és emeletes házba lakunk mindi átmászott a szomszéd erkélyére és mondták hogy zárjuk be a lakásba mert az nem álllapot h mindig náluk mászkál-jó ez igaz-aztán rá 2napra eltűnt!!! és elég érdekes mert az 5ödik emeletről hogyan tud eltűnni a cica?? tuti a szomszédok csináltak vele valamit!! :( sokat sirtam, kaptam másik cicát aki ugyan ugy viselkedig hűséges,aranyos,imád engem!!!de őt nem vehetik el! feljelentem őket! de ezt most nem tom mé irtam le, jól esett és most látják h milyen gonosz emberek élnek köztünk!!!!!!!!!!
2007. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!