Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány napig kell a kiscicát új...

Hány napig kell a kiscicát új helyen benn tartani, hogy megszokja a helyet?

Figyelt kérdés
Gondom az, hogy van egy nagy macskám aki utálja a kicsit de ő bennalvós cica. Addig nem tudom, mit hogy csináljak...
2012. aug. 23. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kijárósra tervezed mindenképpen addig tarsd bent, míg megjegyzi a nevét és ha hívod a lakásban oda jöjjön hozzád. Ne féljen tőled, szokjon hozzád rendesen. Aztán ha félsz, hogy elszökik elsőként tegyél rá hámot, és csak ismertesd vele körbe a "kinti" világot.


Nekem most van kint a cica 3 napja, többször kimegyek hozzá, megnézem mit csinál, néha hívom de akkor adok neki husikát. Nem megy el, de eleinte én is csak hámmal vittem ki mert a szomszédban van kutya, és mivel nem fél tőlük ezért féltem átmegy, de szerencsére nem :)

2012. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk a gond a következő. A cicát ma reggel találtam , jövö héten meg nyaralni megyünk, apu vigyáz majd rá. De van egy nagy kandurom, aki hiába ivartalanított , a macskákkal vad. Szóval necces a dolog de nincs mit tennem, a kiscicának ha nem találok más helyet megtartom , utcára nem teszem. Csak a másik macska szokja meg. A kutyánk az egy öreg , szelid kutya, vele nem lesz gubanc.
2012. aug. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!