Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnapelőtt egy ismerősöm...

Tegnapelőtt egy ismerősöm adott nekem egy kiscicát, de most visszaakarja kapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20.-án meghalt a cicám, aki nagyon a szívemhez nőtt, minden este velem aludt... :( Most kaptam egy fekete kiscicát, 2 napja van nálunk, az illető pedig visszaakarja kérni, mondván, már megígérte az unokatestvérének. Van még 2 másik cicájuk. Én már úgy megszerettem ezt a kis csöppséget, mindig is fekete cicát szerettem volna, nevet is adtunk neki: Pamacska. Nem bírnám ki, ha 3 nap alatt 2 cicát el kéne veszítenem... :'(

2012. aug. 23. 09:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
És mit mondott, amikor Neked adta? akkor miért adta oda, ha már másnak ígérte??
2012. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Úgy tűnt, hogy szívesen odaadja. Mondogatta, hogy nincs mit, stb.. Nem mondott olyat, hogy valaki más is jelentkezett volna a picimért. Mert most már az enyém.
2012. aug. 23. 09:19
 3/25 anonim ***** válasza:
ne add vissza neki. neked adta oda előbb, mostmár a tiéd.
2012. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
különben is ajándék cicát nem illik vissza adni, az már a tiéd, ő nyomta a kezedbe
2012. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Tuti nem adnám vissza. Az unokatestvére válasszon a másik kettő közül.
2012. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy tele van az ország gazdátlan kiscicákkal. lásd: kiscica.hu

Válasszon azokból az unokatestvére. A Te macskádat, ami már a t i é d maximum elkérni tudja. Visszakérni csak akkor tudná, ha csak ideiglenesen szánta volna neked.

Ne add neki oda, pukkadjon meg.

2012. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
rengeteg cica van ....azt ajánlom keress egy másikat és azt add oda ne a tiedet...akinek adni akarja az még úgy se szerette meg...mind cuki...nálunk itt a faluba annyi van hogy földhöz verik....zsákba tiszába dobják :( ahelyett hogy kihívnák az állatorvost és szépen csendesen elaltatnák :( tényleg sok a cica...csak menny be egy faluba kopogj be egy házba hogy van e kiscicájuk...100 % hogy 10-ből 5-nek lesz :)
2012. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Mysticista ***** válasza:
nem adhatod vissza
2012. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
kiszedte a kezemből! most az előbb.... elvitte! mondván, az 5 éves unokahúga felakasztja érte... nekem soha többé nem lesz cicám........
2012. aug. 23. 10:46
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva... az unokatestvérrel nem tudsz beszélni? Hátha ő értelmesebb. Könnyen lehet neki másik cicát szerezni.
2012. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!