Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánkat elajándékoztuk,...

A cicánkat elajándékoztuk, viszont nekem nagyon hiányzik! mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Panelben lakunk kicsit sok volt a gond vele (mindenhol szőr, bepiszkitott a helyére, válogatós, szófogadatlan).Elvittük a párom mamájához aki kertes házban lakik, bezártuk a garázsba, hogy szokja a helyét, nehogy elmenjen az idegen helyről. A párom már egy ideje nem szerette a cicát, nekem viszont nagyon hiányzik akármilyen rossz is volt. Nem tudom mit tehetnék. Egyébként 3 éves nőstény macska.
2008. máj. 11. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha látogasd meg!
2008. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, eszményi megoldás!A tisztelt felsőbbrendű emberek csak úgy játszogatnak az állatok életével! Sok a gond vele, hát tegyük ki. Pofonegyszerű! Arra gondoltál már, hogy vajon a cica mit érezhet?

Tudod, a sokan már óvodában megértik a Kis Herceg történetét. Úgy látszik, te felnőttként sem. Pedig örökigazság: Felelős vagy azért, akit megszelídítettél! Talán szépen meg kellett volna nevelni a cicust. Képzeld, egész sokaknak sikerült már! A szőr ellen takarítással lehet védekezni és azzal, hogy rendben tartod a macskát. A bepiszkítás csak egy kis odafigyelés és türelem kérdése, bármelyik cica megtanulja, hogyan intézheti a dolgát. Ha válogatós, arra te nevelted, vállald a következményeit. És miben lehet szófogadatlan egy macska? Nem mosogat el ebéd után, vagy mi? Nincs okod nyavalyogni. A macseknak lenne.

2008. máj. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mégha keményen is hangzott,de igaza van az előttem válaszolónak.Mi is panelban lakunk és imádom a macskákat,de nem szeretném behozni,mert nem cicának való hely.Ha meg rászánnám magam,hogy jöjjön egy cicuka,akkor semmi pénzért nem tenném ki,bmilyen rossz is.

Anyáéknak van egy 13 éves perzsa macskájuk.Válogatós,mindenhol otthagyja a szőrét,nem mindig sikerül belekakilnia az alomba,mert akkora,ha meg hányni kezd,akkor aztán nem nézi,hogy hol van,önfejű(mint az összes macska általában)..mégis egy szó nélkül csinálják utána,amit kell.Egy szobacica ezzel jár.Válogatóssá meg tényleg ők nevelték,és egy szavuk nem lehet miatta.

Ha meg a párod akarta,akkor lehet jobb lett volna vele beszélni erről.Amúgy látogasd meg gyakran,és akkor talán könnyebb lesz.

2008. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van! Elmentünk és hazahoztuk a cicát, most nagyon jól érzi magát. Köszönöm a hozzászólásokat!
2008. máj. 12. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:

végre egy örömteli befejezés !!! :)

én is szeretem a cicusokat, csak a nagyobbik kutyi rátenyerelne ..

2009. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én voltam, aki kicsit keményen megmondta a dolgot. Ezúton is bocsi, de tulajdonképpen örülök, hogy megmondtam, mert talán hozzájárultam, hogy a cica visszakerüljön.

Sok örömöt nektek közösen!

2009. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!