Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet macskából eltávolít...

Hogy lehet macskából eltávolítani a kullancsot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom ugyan úgy mint emberből csak a macska nembiztos h tűrnifogja. mondjuk szemöldökcsipesszel lehetne szerintem. de jobb ha inkább állatorvos nyúl hozzá!!!
2009. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van állatoknak kifejlesztett kullancsszedő csipesz, pár 100 ft-ért lehet kapni nagyobb áruházakban, kisállatkereskedésben. Szemöldökcsipesszel ne próbálkozz, beleszakadhat a feje, amit csak állatorvos tud utána eltávolítani, nem is beszélve arról, h. simán begyulladhat.
2009. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csipesszel, és hogy ne menjen bele többé kullancs frontline csepp vagy kiltix nyakörv.
2009. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még vmi Freesnapfban van kullancs kiszedő csipesz 100-200Ft között.
2009. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:D
2009. júl. 25. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Három hete cseppentettem a macskámra frontline-t, ma benne volt egy kullancs. Megpróbáltam kiszedni belőle fressnapfos kiszedő csipesszel, de a fele benne maradt.

Ennyit ezekről a "csodaszerekről". :(

2010. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!