Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire bírják a macskák a...

Mennyire bírják a macskák a meleget?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, nagyon meleg van. Féltem őket, úgyhogy szoktam vizezni a hátukat naponta többször.

2012. aug. 24. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
fölösleges.. a macskák elődei sivatagi állatok voltak, és kifejezetten szeretik a meleget... (a mi macskánk télen a tűzforró radiátorra feküdt fel mindig, nyáron meg a legnagyobb hőségben napozott...
2012. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
nem kell aggódni miattuk, az én macskám nyáron a 45 fokban kifekszik a tűző napra, délután 2-kor, szóval no problem, még élvezi is a dög, miközben nézi, hogy én szenvedek a melegtől :P
2012. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bírják! Bár a mi macskánk ilyenkor befekszik a bokrok alá egész napra. Bár szerintem madarászás célzattal alszik ott mert közelebb van a tűzhöz ha kell. Hetente megfog egy verebet.
2012. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon bírják, nem kell őket locsolni, szeretik a meleget xD
2012. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 borcsi02 ***** válasza:
Azért nem mondanám,hogy annyira könnyen viselik,ők is kapkodják a levegőt lógó nyelvvel,hűtik magukat,de mindenképp könnyebben viselik,mint a kutyák például.Simán elrohangálnak csúcsidőben a tűző napon,de azért várják az enyhülést is,amikor jön a hűvös, este 8-9 körül..Ami segíthet,hogy mindig legyen számukra friss víz ilyen hőségben,amit naponta többször cserélsz,én pl 2 óránként cserélem.
2012. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félteni őket, nagyon is megvannak. az enyém igaz kinti macska, mindig elhúzódik valami bokor alá, és ott elvan egész nap. délután körül csap egy kört az udvaron, aztán megint elfekszik valahol. Nem dögleszti ki őket a meleg, a kutyák már jobban szenvednek szerintem
2012. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Víz mindig legyen nekik.

A mi cicáink kinti-bentik , délelőtt az árnyékban fekszenek, de ahogy felkelek és engedem be őket, sprintelnek befele és elterül az összes a hideg kövön. :) Volt amikor fel locsoltam és az egyik macska belefeküdt a pocsojába, a többi csak a vizes kőre mert feküdni, a vizbe már nem ,de ott is el voltak xD tiszta víz lett az egész macska... xD

2012. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!