Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska depresszió van?

Macska depresszió van?

Figyelt kérdés
Féléves cicáról van szó aki kandur.Elmentem nyaralni a lányommal 6 napra és a cicám itthon maradt a fiammal,de ő is nagyon szereti.A negyedik,ötödik napon kezdődött ,hogy nem akart bejönni és enni.A hatodik nap haza érve csak feküdt kint az udvaron.Remélte a fiam,hogy nem lesz baja míg haza nem érünk.Két óra hosszára semmi baj nem volt ,de nem tudtam két napig magamról leszedni.Olyan mintha a harmadik gyerekem lenne.
2012. aug. 26. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez tipikus. Ezt csak az érti meg, akinek van cicája és figyel is rá.

Az enyém sajnos emellett agresszív is, ha hosszabb ideig nem vagyok vele, akkor "megbüntet"

2012. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Megint én vagyok: ha ivartalanítod, mentálisan sokkal kiegyensúlyozottabb lesz.
2012. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Néha nem értjük meg az állatokat,de mindenben az emberre hasonlítanak.Ők is rendkívül érző lények.
2012. aug. 26. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezaz...vedd el a tökeit...gratulálok! :S


Miért ne élhetne úgy azokkal együtt teljes életet, mint minden élőlény ezen a földön!?


Máskor próbáld meg ne ilyen sokáig nélküled hagyni...vagy viseld a következményeket.

2012. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom,mert már ahhoz nagy.
2012. aug. 26. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: Képzeld el, hogy k*rva kanos vagy, és nem d*ghatsz meg semmit/senkit. Nagyon szar érzés, nem tudsz mit tenni ellene, ráadásul a kandúrok össze is hugyozhatják a lakást. Ezek a dolgok kinek jók? Senkinek. Kérdező ne vedd magadra, felőlem maradhat zacsis a cicád, csak zavart az ilyen tudatlan ember.
2012. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy lenne nagy hozzá??

6 hónapos kortól szokták javasolni az ivartalanítást, és bármikor lehet. Az én kandúrom 9 hónaposan lett. A műtét másnapján még többet aludt a szokottnál, a következő nap meg mintha mi sem történt volna.

2012. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi:21,58-as
2012. aug. 26. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
A cicát 6 hónapos kora után bármikor lehet ivartalanítani akár 15 évesen is. Mi is nemsokára fogjuk vinni a 6 éves nőstényünket :)
2012. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen , lehetseges nalunk is fel szokott lepni ez a helyzet ha mondjuk par napig mindenki csak este meg reggel van itthon. A macskak nagyon ragaszkodoak tudnak lenni. Es szerintem megeri ivartalanitani:)
2012. aug. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!