Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segitseg, lehet, hogy daganato...

Segitseg, lehet, hogy daganatos a cicam? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

(A "vidd allatorvoshoz" valaszok nem erdekelnek, tudom magamtol is, csak epp penzem nincs ra. Mielott vki megjegyezne, hogy gondolkodni kellett volna mikor macskat vallaltunk, akkor meg nem tudtam, hogy nem fognak kifizetni a munkamert. )

Szoval, a cica masfel eves. Voltam mar vele dokinal, kb. 3 honapja, mert seb volt a nyakan. Akkor kapott szteroidot, mert attol nem vakarja ki. Szepen be is gyogyult, de most ujra lett egy seb ugyanott. Lakas cica, es egyeduli, tehat az nem lehet. A fekhelye meg kisebezheti, mert a szelere szokta rakni a fejet es forgolodik, tehat az elkepzelheto, na de egymas utan 2x ugyanott lenne a seb? Enni eszik, bar csak szarazat. A szore, szeme, fogai szepek. Nagyon jatekos, mint egy kis tigris. :) A kerdes a tapasztaltakhoz szol, lehet ez mas daganaton kivul? (allergiaja nincs) Ha esetleg a legrosszabb, van eselye? Tulelhet egy cica egy daganatos betegseget? Mennyibe kerulhet a gyogyitasa, csillagos eg? Ketsegbe vagyok esve, mert nagyon szeretem, de abszolut nincs semmi penzem. :( Barmilyen tanacs, tapasztalat jol jonne, mert nem tudom mit csinaljak.


2012. aug. 27. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Részlet fizetést is lehet kérni az állatorvosnál.
2012. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolnék daganatra a leírtak alapján.(de kizárni se lehet)Lehet allergia,vagy kivakarja akármi.Nincs ott csomó vagy valami dudor?De mindenesetre ne temesd a cicát ha rendesen eszik,iszik,játszik!
2012. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
MI nem tudunk rajta segíteni...csak az orvos...vagy mond meg előre hogy nem vittél pénzt....és ha rendes legalább elmondja mitől lehet :) jobbulást neki
2012. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vicuska87 ***** válasza:
62%
Lehet bolha, lehet rühes, vagy atkás, esetleg gombás! Vakarózik ? A vakarózástól lett a sebe? Fényképet nem tudsz mellékelni?
2012. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A reszletfizetesrol peldaul eletemben nem hallottam. Az a baj, hogy a legkozelebbi dokihoz vittem multkor es o roppant tapasztalatlan volt es egy vagyont elkert kb. a semmiert. Most utanajartam, talaltam egy dokit, akirol mindenki odakat zeng, oda szeretnem vinni, de penz hijan, arra gondoltam, hogy elotte elmegyek kerdezoskodni tole, hogy o mit gondol igy latatlanba, mennyibe kerulne kb. a kezelesi koltseg satobbi. Ilyet lehet? Nem fogom feltartani? Megnyugodnek, ha elotte en is csekkolhatnam, hogy a cica most mar mindenkepp jo kezbe keruljon, es, hogy tisztaba legyek az arakkal, es a gonddal. Most nagyon a homalyban tapogatozok.
2012. aug. 27. 15:59
 6/10 Vicuska87 ***** válasza:
62%
Említsd meg a részletfizetést! Ténleg, mondjuk 10 dokiból kilenc elfogadja!
2012. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bolha nincs benne, az biztos. Fenykepet mellekelnek, de nagyon vad cica, es most egyedul vagyok itthon, es csak ket kezem van, hozza meg legalabb hat kell. :) A gombara mi is gondoltunk, de pl a szore nem hullik, es az elozo doki rogton kizarta. Mondjuk o kb. semmit nem mondott, csak belenyomta a cuccot, es elkerte a penzt... Meg egy esetleges "tunet", hogy mostanaban eleg sok bajuszt talaltunk. Az elmult ket hetben ugy hetet. Ugyanakkor meg mindig van neki boven, es szimmetrikus a 2 oldalon.
2012. aug. 27. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak seb van a nyakán kicsi az esély hogy daganat legyen.
2012. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én arra tippeltem, hogy a fogával van valami, de miután írtad, hogy azok szépek így nem tudom.

Nem büdös a szája? A nyelve nem szokott kilógni, ha csukva van a szája?

2012. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso, nem, semmi ilyesmi. Most bekesen mosakszik itt mellettem, es mutogatja a nagy, pottyos pocakjat. :) Ugy feltem ot, tenyleg nem tudom mi lehet a baj, remelem, hogy mielobb eltudom vinni dokihoz.
2012. aug. 28. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!