Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy viselkedett a cicátok...

Hogy viselkedett a cicátok mikor érezte, hogy már nincs sok hátra?

Figyelt kérdés
16 éves a cicám, a viselkedéséből rá sem lehetne ismerni. Ölbe mászik, bújik, felkönyörgi magát az ember kezébe. Ez régen elképzelhetetlen volt, az is nagy csoda volt ha nem hisztizett, ha felvettük.
2012. aug. 27. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos jól érzed, valószínűleg erről van szó.

Főleg, ha soha nem is tette, meg már elég idős.

2012. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mi cicánknál fordítva volt, ő már nem igényelte a társaságunkat és elvonult minél sötétebb helyre, mozogni sem akart.
2012. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyém is úgy viselkedett, mint az utolsóé. Bebújt a komód alá, mikor onnan kivettem, az ágy alá. Ez azelőtt soha nem fordult elő. Bár akkor már tudtuk, néhány napja van csak hátra....
2012. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rossz hallani ezeket a történeteket, nagyon sajnálom :(. Remélem az első válaszoló zéved. Köszönöm mindegyikőtöknek a választ. Egyébként az én cicám ahhoz képest, hogy 16 éves és megvakult eléggé egészségesnek tűnik, csak ez a fura viselkedése aggasztó.
2012. aug. 29. 00:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha beteg lenne, szerintem nem úgy viselkedne ahogy írtad.

Reméljük még veled marad jó ideig!

2012. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemrég csináltattam teljes vérkép vizsgálatot, és teljesen egészséges :))). Csak azért még is aggódik az ember, ha 16 éves a cicája:). Köszi a választ!
2012. aug. 30. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Örtülök neki! Jó egészséget a cicusnak!
2012. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. aug. 31. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!