Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kutya átharapta a gerincét...

A kutya átharapta a gerincét a cicának. Megmenthető?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? A hátsó lábai 1általán nem mozognak,úgy húzza magát szegény,1általán nem érzi őket. A doki azt mondta reménytelen,de hátha valakinek van valami ötlete,vigyem másik orvoshoz? Mit tudna tenni vele? Annyira sajnálom.
2012. aug. 27. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A bénulást sokszor embernél sem tudják gyógyítani, nehogy állatnál, de még ha vmilyen csoda folytán egy szakember meg tudná csinálni, az egy vagyonba kerülne és valószínűleg nem lenne biztos a végeredmény.

A legjobb amit tehetsz, hogy megkíméled a szenvedéstől, és elaltatod :( Tudom hogy szomorú, de van olyan sérülés amit már nem lehet rendbe hozni :(

2012. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen,tudom:( Erre én is gondoltam,valószinű nem lesz más megoldás,sajnos.
2012. aug. 27. 19:22
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

ne altasd el.Kérlek!

Sok bénult kutyának kerekeket tesznek a hátsó részükhöz így: [link]

Még egy tengerimalacnál is bevált: [link]

Inkább ez mint az altatás! És nem nehéz összeszerelni egyet.A lényeg, hogy megtámassza a hátsó lábakat, hogy na a földön húzza és, hogy a kerekek könnyen guruljanak.

Kérdezd meg őt, hogy hogy kell összeszerelni: [link]

2012. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ez mind jó lenne, de a cicának fájdalmai vannak és ha kap egy ilyet attól neki ugyan úgy fog fájni .
2012. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az altatás lenne a legjobb ötlet. Szomorú, de így legalább nem fog szenvedni. Annak pedig, aki a kerekes képeket írta, üzenem: Vajon jobb élete lesz így szegény állatnak? Ezzel csak még inkább kínozzuk, hiszen nem tud majd semmit sem rendesen csinálni. Csak egy vagyont költ rá az ember, és lehet, hogy még utána sem fog sokáig élni.
2012. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Kedves Kérdező, ha a kerekes szék mellett döntesz, gondolj abba is bele, hogy ezentúl napi 2x pelenkázni is kell...:(
2012. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Megértem, hogy ti az altatást javasoljátok, de nem a ti életetekről van szó.A legjobb az lenne, ha a cica döntene, de mivel nem tud beszélni így a gazdán a sor.Ha valóban fájdalmai vannak akkor persze az altatás, de ha eddig is nyugodt volt és nem az a fára mászó típus akkor szerintem megérne egy próbát a kerekesszék.
2012. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem másik orvossal is,azt mondja nem reménytelen,várjunk pár napot és meglátjuk,szegény enni sem akar,habár ez érthető,néha mintha reagálna,ha megérintem v próbálom emelni a lábait,holnap még egy dokinál próbálkozok,hátha.... annyira bánom,pedig csak 2percre jöttem be,szombaton szinte egésznap kint voltak ők is,kutya is és nem bántotta őket....most meg....őreg kutya,tudtam,h nehéz lesz összeszoktatni őket,de reméltem sikerülni fog:(
2012. aug. 27. 23:12
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Jól van ne okold magad semmi miatt!!!

Bizakodj és törődj sokat a cicával hogy elvond egy kicsit a figyelmét ( amennyire lehet :S )

Szívből remélem, hogy meggyógyul !!! ♥

2012. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos 1re rosszabbul van,nem is akar enni már.:(
2012. aug. 28. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!