Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom, hogy a macskám...

AngelBones kérdése:

Honnan tudom, hogy a macskám fajtatiszta-e?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kiscicát,kb 3 hónapos és nem tudom,hogy fajtatiszta-e.Nekem azt mondták,hogy szürke perzsa,de vannak benn ilyen világos zsemle színű "foltok",pl: nyakkendő,papucs meg egy ^=> ilyen alakú valami a fején.Ez eléggé elbizonytalanít.Hogy állapítsam meg,hogy tényleg fajtatiszta-e?Van ennek valami jele?

2012. aug. 29. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Csak a törzskönyv, garancia rá hogy teljesen fajtatiszta. :)
2012. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Az a jele, hogy az előző tulajdonos áthozott neked egy mappát a macskával együtt, amiben a törzskönyve, oltási papírjai és egyebei vannak. Semmilyen más jele nincs annak, hogy egy macska fajtatiszta.
2012. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű :) ha van törzskönyve akkor fajtatiszta ha nincs akkor nem az.De egy perzsát elég nehéz összekeverni más fajtákkal,bár gndolom nem tenyésztőtől van így aztán ki tudja mit kaptál.Rakj be képet róla.
2012. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem úgy adták,hogy az előző perzsámat megölte a szomszéd és hozott helyette egy másikat,de nem volt törzskönyvezve,viszont úgy viselkedik,mint egy perzsa.képet is tudok róla rakni,de csak holnap.
2012. aug. 29. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy megölte a szomszéd?????

Attól mert nyugis mint egy perzsa még nem jelenti azt,hogy fajtatiszta.

2012. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ha nem az, akkor már nem is kell?
2012. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát hogyne kellene 6. válaszoló???Csak tudni szeretném.Olyan nagy baj ez?

5. válaszoló: a cica bolhás volt és azt mondta a szomszéd,hogy tud adni nekünk bolhairtót,ne vegyük meg feleslegesen.Porciózva adta,de azt elfelejtette közölni,hogy az a bolhairtó CSAK kutyákra való!Szegény cicám nagyon sokat szenvedett,mire feladta és rengeteg gyógyszert kapott,de nem bírta a szíve :'(

2012. aug. 29. 12:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom,de elképzelni se tudom,hogy egy felelős gazdinál egy benti perzsa ,hogy lesz bolhás azt meg pláne,hogy a szomszéd ad rá szert,de meg se kérdezed,hogy mi az..
2012. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt megkaptam nem benti cica volt :( én meg bíztam a szomszédban.
2012. aug. 29. 13:10
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
(Az emberi gyógyszerekre sem véletlen van ráírva az az unalmas maszlag, hogy "ezt a gyógyszert kezelőorvosa Önnek írta fel, akkor se adja át másnak, ha tünetei megegyeznek az Önével"...)
2012. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!