Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idősek lehetnek?

Mennyi idősek lehetnek?

Figyelt kérdés
Talált cicáim vannak és nem tudom pontosan mennyi idősek lehetnek. Már nő a foguk és rágcsálnak. Még cumiból esznek csak de nem tudom, hogy mikor térjek át a cicakajára és mikor tudnak majd enni.
2009. júl. 26. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
talán állatorvos kéne...ha találtad őket, akkor első utad a doki kell, h legyen. És ott kapsz tájékoztatást is.
2009. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha
2009. júl. 26. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nézd meg a címkéjükön a gyártás dátumát!


XD

2009. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
első vagyok. Kedves kérdező, a válaszodból; idézem: "aha", látszik, hogy mennyire egy felelősségteljes gazdi lehetsz...
2009. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy kép sokat segítene. :D
2009. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nő a foguk 3-4 hetes körül lehetnek. 8 hetesen szakíthatóak el az anyjuktól addig még "szopiznak"!
2009. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló: mivel abból amit írtál kicsi gúnyt éreztem ki nem is fűztem a válaszodhoz többet...ha akarod tudni már több mint két hete etetem a kicsiket nap mint nap kb 6szor és rengeteg időt fordítok rájuk, csak éppen az állatorvos akihez járok szabadságon van mivel nyaral ezért csak holnap tudom elvinni őket reggel 9re...szóval ne papolj nekem a felelősségteljes nevelésről mert írtam már ki kérdést segítségért és kaptam ezernyi tanácsot, amiket be is tartottam...és szépen nőnek a kiscicák, semmi bajuk és gyönyörűek... Úgyhogy most is csak egy egyszerű kérdést tettem fel de valaki sajnos nem tud normális választ adni csak kioktatni folyton...tessék erre voltál kiváncsi? Ezen kívül még 5 kisállatom van és gyönyörűek, egészségesek és akármikor valami bajuk van rohanok velük az orvoshoz, azon kívül pedig kutyamenhelyen szoktam segédkezni...csak nincs általában kedvem válaszolni a kioktató válaszokra...


Utolsó válaszoló én olyan 4 hétre tippeltem abból, hogy nő a fogacskájuk és már nagyjából meg is eszik a cicapástétomot is :-) és köszi a normális választ...

2009. júl. 27. 17:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha máskor nem is akkor holnap már biztosan tudni fogom hogy pontosan mennyi idősek lehetnek, de sztem jó felé tapogatózunk. :-) Egyelőre még szopiztatom őket üvegből 3-4 óránként azon kívül szoktam nekik adni pástétomot, juniort, és az is izlik nekik nagyon ugy vettem észre. Adhatok nekik ugye? Nem lesz tőle bajuk? Nem csak cica tejet kell nekik enni? Azért mertem nekik adni mert ugy gondoltam, hogy ha megeszik akkor mért ne...remélem nem csináltam rosszat :-)
2009. júl. 27. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!