Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fekszenek rám a cicák?

Miért fekszenek rám a cicák?

Figyelt kérdés
Volt egy 4 éves cicám, aki egész baba kora óta rendszeresen rajtam aludt. A hasamon, oldalamon, hátamon - attól függ hogy aludtam. 5 kilósan gyakran már úgy ébredtem, mint akit agyonvertek éjjel. Akarhányszor lekuldtem, mindig visszajött. Sajnos ez a cica már az örök vadászmezőkön szundikál (elütötte egy autó), azóta lett egy most 7 hetes minicicánk, és őt már próbálom nem úgy szoktatni, alhat az ágyunkba, de 2-3 napja ez a minicica is a hasamra/mellkasomra fekszik, és úgy alszik. Leteszem, visszamegy. Leteszem, visszamegy. Átrakom a páromra, visszajön hozzám. :))) És elnyúlva alszik. És nincs szívem már letenni, de miért másznak rám? Terhes nem vagyok (nem is voltam), beteg nem vagyok.
2012. aug. 29. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Nagyon szeret, azért akar a közeledben lenni. Az én kutyusom is velem alszik, hol a lábamra fekszik, alig bírok tőle megmozdulni.
2012. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos jó szagod van azért...
2012. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak, én is imádom őket, de amikor nagy lesz, már fájni fog. :) És ez a kicsi már fel is ébredt, most épp a hajamat túrja (hosszú), egész éjjel játszik szinte. :))))
2012. aug. 29. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nagyon ragaszkodik hozzád.

Amikor az ágyon , gépezek akkor mindegy hogy hogyan, de az a lényeg neki , hogy hozzám érjen és úgy aludjon :D

Kinyújtom a lábam a lábamhoz dőlve alszik, ha felhúzom, mert elzsibbadt akkor oda jön az oldalamhoz :D a lényeg hogy hozzám érjen :)

2012. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a pici nincs egy hete sem velünk, és érdekes, mert a párom van vele napközben többet itthon, ő játszik vele, megis le se tojja ilyenkor...
2012. aug. 29. 23:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehet leszoktatni róla,érdekes hogy anyukámon is mind a két cica feküdt de velem csak a lábamnál aludtak.Esetleg egy macskatárs jó lenne neki mert akkor nem lenne ennyire emberre utalva.
2012. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaaj de édes lehet *-*

Én biztos nem engedném,már csak azért is nem, mert a 80 kilómmal összenyomnám, mert gyakran forgolódok meg minden... :) és szörnyen érezném magam ha úgy ébredek fel hogy kinyúlt.

Volt egy macskám aki ha aludtam (volna) Odajött az arcomhoz, nem tudom mit akart csinálni mivel olyankor mindig felültem nehohy belekapjon a szemembe vagy az orromba xd

2012. aug. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez biztos valami megszokás lehet ami kismacska korukból maradt meg amikor egymással és az anyjukkal aludtak nekem is van 4 cicám s van hogy mind rámmászik aludni vagy együtt alszanak mert az anyjuk több mint 1 hónapja eltűnt de szerencse hogy a cicák már 3 hónaposak
2012. aug. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy szeretném ha az én cicám is ilyen lenne, de ő mindig csak mellém fekszik és ott alszik. Mondjuk mikor itt ülök és gépezek sokszor van hogy ide jön és ráfekszik a billentyűzetre meg dorombol és eldobja magát nagyon odavan. De én meg pont hogy imádom mikor rajtam fekszik csak ez nálunk nem túl sűrű (SAJNOS :S)
2012. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!