Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az jó dolog ha a cica közel...

Az jó dolog ha a cica közel enged a kölykeihez és engedi hogy megsimogassam?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Miért ne lenne jó?! Neked rossz talán??
2008. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz, hogy attól védi-e rendesen a kölykeit, akkor szerintem igen!

Szerintem téged ismer, bízik az emberekben, és evidens, hogy közel enged. De ha egy másik állat próbálkozna, akkor tuti, hogy kapna a fejére :)


Én mióta az eszemet tudom imádtam a macskákat, és volt is mindig cicánk, és akárhányszor kölykök születtek, mindig fél napokat ültem mellettük és simogattam a picurokat :)


Kellemes Cicázást! :)

2008. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és fel lehet emelni őket?
2008. máj. 13. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne lehetne :)

Én megszállott vagyok (az előző válaszadó), és a mi cicáinknak semmi baja nem lett. Én puszilgattam (és puszilgatom)is őket (bár ez lehet, hogy nem egészen normális... :) )

Óvatosan fogd meg a picurkákat, és vigyázz, hogy el ne ejtsd, ezen kívül nem hiszem, hogy nagy baja lehetne :)

Azért a mamit is simogasd meg, hogy tudja őt is szereted :)

2008. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
figyi szerintem emailozzunk tt sokkal több dolgot meg lehet beszélni mondjuk itt is de inkább ott
2008. máj. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!