Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vasárnap reggel kiscicáink...

Vasárnap reggel kiscicáink születtek. Már most meglehet állapítani hogy fiú e vagy lány?

Figyelt kérdés
És nagyon bolhásak is. Mit lehet tenni és mikortól??
2009. júl. 27. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha bolhásak akkor valószínűleg az anyacica is bolhás! Őt bolhátlanítsátok, a pár napos kiscicáknak inkább állatorvost ajánlanék...

Amúgy az anyacica ugye be van oltva? (főként macskanátha ellen)

2009. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még csak az állatorvos tudja megállapítani, de pár nap, 2-3 hét és nagyon egyszerűen meg lehet tudni.

Szerintem, ha a mama kap bolhaírtót abból a kicsik is kapnak. Lehet adni neki bőrön át felszívódót is, de akkor minimum 3 órán keresztül nem szabad a kicsik közelébe engedi, és a hasát le kell mosni. De ezt legjobb mellékelni.


A legjobb persze, ha tablettát kap a mama és anyatejjel ad blőle a kicsiknek.

A lényeg, hogy most a kicsik egyek a mamával. A mam nem bolhás?!

2009. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet állapítani, de ilyen picike cicákhoz ne nyúlj még! Egy hetet legalább várj! (Én nem is mertem hozzájuk nyúlni soha, pedig rengeteg csöppséget neveltem fl. aaaanyira hiányoznak a kis pindur dögök. :) )
2009. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet már rögtön születés után állapítani a nemüket, ha nem lehetne, az állatorvos sem tudná. Én hozzányúltam már amikor szült a macska a kiscicákhoz, és semmi bajuk nem lett tőle. (Nyilván rá kellett őket tenni a ruhára, amin voltak, hogy ne a betonon legyenek, meg arrébb tenni, mikor az anya ráfeküdt.) A bolhák ellen szerintem nem sok mindent lehet a kicsiknél tenni, 3-4 hónapos kortól lehet nyakörvet venni ellene. Az anyacicára sem lehet tenni, amíg szoptat, az van a papírján.
2009. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem..az anyacica nem bolhás..
2009. júl. 27. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan bolhásak azok a kicsik? Ha az anyuka nem az, akkor honnan kaptak volna bolhát azok a kétnapos kis csöppségek?
2009. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Ha a mama cica nem bolhás akkor a kicsik mitől lennének azok?

Mindenképp kérdezz meg egy állatorvost!(lehet hogy nem is bolha)

A piciknek meg lehet állapítani rögtön mikor megszületnek a nemüket!

2009. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!