Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezen ti nem háborodtok fel?

Ezen ti nem háborodtok fel?

Figyelt kérdés

[link]



Rendes házi macska.. -.-



2012. aug. 31. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Min is kéne felháborodnom? Persze, szaporító, de legalább megpróbálja jó helyre odaadni és nem vízbe fojtja alapból...
2012. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Félperzsa az anyamacska oké..de ezek akkoris házimacskák és nem lesszhosszú szőrű és 2ezer ft?? egy házimacskáért?
2012. aug. 31. 10:55
 3/18 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Tele van minden hirdetési oldal, brittnek, félperzsának mondott házimacskától! Súlyos tízezreket kérnek el a nagy semmiért, és csak az a szomorú, hogy sokan meg is veszik, és azt hiszik, hogy ők most egy brit cica tulajdonosok!
2012. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Mi ebben a felháborító? Van neki valamilye, ami felesleg és árúba bocsátja. Vagy megveszik vagy nem. Az ár a kereslet-kínálat függvénye.
2012. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek szimpatikusabb az az áru amiért pénz kérnek, mondván ha valamit ingyen adnak az gyanús. Szerintem odaadja ingyen is, csak azért kér érte pénzt, hogy nehogy azt gondolják hogy selejt állatokat akar elpasszolni.
2012. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
jav. azért hirdette pénzért
2012. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2000 forint egy kiscicáért bőven kimeríti a jelképes összeg fogalmát. A hirdető pedig egyáltalán nem kamuzott. Az anya félperzsa. Vagyis már ő is csak félig az, az se biztos, hogy neki látványosan hosszabb szőre van.
2012. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jó de senki se árul házi macskát pénzért!

Ha nekem félperzsa kiscicám lennének én ingyen hirdetném..és csak olyan helyre mehetne ahol biztos, hogy jó helye lenne! Nem pedig házi macskából is hasznot húzni..

2012. aug. 31. 11:22
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet én értem félre..de engem az ilyenek idegesítenek!
2012. aug. 31. 11:22
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig azt gondolom, hogy sokkal gázabb ingyen odavágni azt a kis életet. Aki eljön érte, tegyen le valamennyi, minimális erőfeszítést cserébe. SZerinted olyan bazi nagy haszna lesz a 2000 forintból? Fenét. A kicsik kajáját, meg a mama ellátását sem fedezi. Nem húz hasznot belőle.


Vannak valóban felháborító dolgok a világban, de ez a hirdetés nekem nem esik bele. Inkább közömbös.

2012. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!