Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyaralni visszük a cicát, és...

Nyaralni visszük a cicát, és bolhaírtó nyakörvet szeretnék neki venni, de olyan semmilyen színekben láttam eddig csak (bordó, fekete, barna, sötétzöld). Lehet valahol Bp-en vidámabb, feltűnőbb színekben kapni? (pl rózsaszín, piros. Stb)?

Figyelt kérdés
Illetve még az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet ezekre ráapplikálni a cica adatait tartalmazó kis bigyót? vagy lehet külön ilyennel ellátott bolhaírtó nyakörvet kapni?
2009. júl. 27. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Budaörsi Fressnapf áruház!!

a cica adatait tartalmazó bilétát pedig egy rendes nyakörvre tudod rárakni, én nem ajánlom, h a bolhaírtóra tedd!

2009. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Inkább rendes nyakörvet vegyél neki bilétával, abból biztosan mindenféle van... ha bolhás akkor meg cseppeket vegyél, az ér is valamit.
2009. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A miénknek mindig van bolhanyakörve, most rózsaszín, és soha nem volt bolhás, kullancs se megy bele mikor rajta van. Szomszédunk macskái cseppet kaptak, kb. 1 hét múlva teli voltak kullanccsal és bolha is volt bennük... És állatorvos tette rájuk a cseppet... Mamám kutyái ugyanúgy cseppet kaptak, ugyanolyan bolhásak azóta is...Úgyhogy ne mondjátok, hogy a nyakörv sz..rt se ér. Több helyen körül kell nézni, hogy hol vannak színesek, ahol rózsaszínt vettem, ott is múltkor csak fekete volt...
2009. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!