Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyum nem viszi dokihoz a...

Anyum nem viszi dokihoz a macskát, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Csak egyszerű házimacska, 3 hónapos, gyakran cserélődnek itt, gondolom ezért nem akar pénzt költeni rá... de ez annyira szemétség. Mi a fenét tegyek? Nekem nincs pénzem még buszra sem.
2009. júl. 28. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
mi a baja a cicádnak?
2009. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz körül az interneten vannak online orvosok akik tudnak segíteni próbálkozz ezzel.Ha nem sikerül.Próbáld meg anyukádat rávenni hogy vigyétek el.
2009. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

állat előtt át kell gondolni néhány dolgot: lesz-e rá pénzed (kaja, doki, felszerelés stb), vagy segít-e anyukád.

Ez az első szempont.

Hívj fel sztem telefonon dokit, és kérdezd meg a bajról, mit tudsz ellene tenni és mondd, h anyud nem segít. Hátha felajánl vmi megoldást.

2009. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elég rosszul hangzik, hogy gyakran cserélődnek a cicák nálatok, hisz 15-20 évig is elélhetnek. Oltva, féregtelenítva vannak rendszeresen?
2009. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd fel allatkinzasert...
2009. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
nekem van egy 1éves cicám.születéskor az anyát császározták mert beledöglött a többi:9000ft pár hónaposan féregtelenítés,ínyegcio:5000ft fél éves kora körül kasztráltatás(nőstény)14000ft.mire egy éves lett találtunk egy pár hónapos cicát,féregtelenítés 5000ft.mind a kettő az udvaron van,nem szobamacskák mégis költöttünk rájuk pénzt mert megérdemlik.
2009. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
08:59! Ne nekem adj ötleteket, hanem a kérdezőnek! Feljelenteni azt szoktam, aki szándékosan kínozza az állatokat. Aki csak nem tudja, hogy mi a teendő, annak inkább segítenék. Ne mondd már azt, hogy ma Mo-on evidens, hogy az ember évente oltja és rendszeresen féregtelelníti az állatát. Bár így lenne. Párszor már olvastam ezen az oldalon, hogy parvó-, macskanátha- leukózis járvány volt egy háznál. Na azok is ilyen homályos kérdésekből indultak. (nem is egy cica pusztult el, hanem 2, illetve 4...)Szerintem nem lehet elégszer mondani, hogy milyen fontosak az oltások. Pláne, hogy sokan tényleg először hallanak róla...
2009. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
én csak azt akartam ezzel mondani hogy nem szabad sájnálni azért az állatra a pénzt mert csak egy állat (sok ember szerint9szerintem sokszor többet érnek egy embernél
2009. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!