Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a jobb száraz táp?

Melyik a jobb száraz táp?

Figyelt kérdés

Tudom tucat kérdés.


Acana, Hills, Royal Canin?


Zöld Acana-val próbálkoztam, egyáltalán nem ette. A narancssárgát eszi, de nem nagy kedvvel. Tudom, hogy rászokna, ha nem kapna mást, de ha már prémium táppal etetek, akkor egyen olyat, ami valamennyire ízlik neki.


Szóval az Acana gabona mentes.

A Hills-et az állatorvosok,

A Royal Canin -t a tenyésztők ajánlják.


Fél éves MÉG nem ivartanalított kandúrról van szó. Sima házi.


2012. szept. 4. 12:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hills vagy Acana. Royal Caninnal csak pórul jártunk eddig.
2012. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Vicuska87 ***** válasza:

Én royal canin fajtatáppal etetek. Acanát már próbáltuk, de bele sem szagoltak, az összekevertet(Acana Royallal) pedig kiválogatták.

Én maradok a jó öreg royal caninnál, a macskáim imádják, egészségesek, szép a szőrzetük, emésztésük rendben van, fog-gyomor problémái nincsenek!

2012. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem fajtiszta a macskám. Nagyon vacilálok a Hills és RC között.
2012. szept. 4. 15:14
 4/23 Vicuska87 ***** válasza:
Én sima házit, Fit32-vel etetném! 10 kg 12-13000 ft. [link]
2012. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem a pénz miatt kérdeztem.
2012. szept. 5. 08:09
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem RC-vel etetem, nem fog elhízni ivartalanítás után? Csak azért kérdezem, mert ugye gabonát tartalmaz. Csak lakásban él a cica, kimenni nem tud, tehát nincs akkora mozgástere.


Most jól néz ki egyébként, 6 hónapos és 2.3 kg.


A szőre alig hullik és selymes.

2012. szept. 5. 08:11
 7/23 Vicuska87 ***** válasza:

Nekem két fajtatiszta macskám van!

Mindkettő Royal Canin Persian-t eszik.

Az egyik 6 hó napos, 2.2 kg, a másik 27 hónapos és 4.6 kg. A táp egésznap előttük van, és nincsenek elhízva egyaltalán!

2012. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

nekem szerencsére szeretik az acanát, de elsősorban orijent esznek.Nagyon szépek-egy házi és egy maine coon. Hillset egyáltalán nem ajánlom, előző cicám azt ette csak, de nem olyan jó.Mndig korpás lett tőle..(talán a daganata is attól lett..). RC-t te is láttad-kukoricahegyek. Az sem rossz, de.. Általában akkor nem eszik meg a cicák, ha előtte cukrozott-(kábszerként hat), vagy magas növényi fehérjés tápok után. Az acanában sok gyógynövény van, lehet, hogy vmi nem ízlik nekik. Nagyon jó még a taste of the wild, natural & delicious, applaws, brit care...

2012. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igazából megeszi az Acana-t, mert amit kirakok neki (kimérve), azt elfogyasztja. Csak látom rajta, hogy még sem olyan jó ízűen.


És mi lenne, ha maradnék Acana száraztápnál (nekem ennek a paraméterei tetszenek a legjobban sz összes közül), a nedves alutasakos pedig vagy Hills vagy RC (most még kitten, utána vagy indoor vagy ivartalanított).


Szabad ezt így keverni? Végülis nem szeretném kiállításokra vinni vagy ilyenek, csak szeretném, ha sokáig élne és egészséges maradna.


Volt egy cicám még kisebb koromban, nem volt hajlandó mást enni csak kitekatot és kb 6 éves korában el is pusztult szegény.

2012. szept. 6. 08:29
 10/23 Vicuska87 ***** válasza:

Hills, RC alutasakos?


Azok csak szafttal átitatott száraztáp szemek, az egy nulla!


Ha kedvezni akarsz neki, akkor vegyél neki Schesir konzervet, vagy alutasakost!

2012. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!