Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kandúr macska?

Ivartalanított kandúr macska?

Figyelt kérdés

Tavaly ivartalanítottam a kandúr cicám. Nyár közepén kaptam még egy kandúr cicát, aki most 5 és fél hónapos. Októberben akarom ivartalaníttatni őt is. Addig nem lesz probléma és nem zavarja el a háztól a már ivartalanított cicámat?

Kinti cica mindkettő.


2012. szept. 4. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában 6 hónapos kortól lesznek ivarérettek, lehet kicsit előbb vagy kicsit később. lehet, hogy októberig még nem jön ki rajta a jelölgetés.

Elzavarni nem hiszm, hogy el fogja, mivel ő a fiatalabb, gondolom a nagy az alfahím inkább, még ha ivartalanítva is van.

2012. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kandúr és két nőstény cicum van és tök jól megvannak,szóval nem hiszem,hogy elzavarja és a kicsi tapasztalatlan cica nem nagyon kötekszik az idősebb cicákkal,legalábbis az én cicáim ilyenek.
2012. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat! Ment a zöld kéz! :)
2012. szept. 4. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!