Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vihetek cicát a buszon ketrecc...

Vihetek cicát a buszon ketreccel vagy anélkül?

Figyelt kérdés
A ketrec nélkül sokkal jobban érdekelne, hogy szabályos-e.
2012. szept. 6. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Kézben macskát, nem fogsz tudni szállítani az biztos. Az első hangos zajnál akkorát ugrik hogy többé nem látod az tuti.

Amúgy szerintem nem lehet buszon kézben szállítani macskát.

2012. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy rémült macska veszélyes magára is és az utasokra is, de szerintem boxban szállítható.
2012. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
boxban ingyenesen szállíthatod városi közlekedési eszközön,távolsági buszon viszont fizetni kell érte,ha szemétkedhetnéke van a sofőrnek.
2012. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak megfelelő szállítóeszközben viheted, azaz erre a célra való kosárban dobozban, ami megakadályozza, hogy a busz, vagy az utasok szennyeződjenek, ha esetleg bepisil.


A buszsofőr meg köcsög vagy sem, nem kell fizetni érte, ez benne van az utazási szabályok élő állat szállításával foglalkozó pont alatt. Most nem emlékszem ez hanyas, meg melyik bekezdés, de ha valaki tudja, hogy köcsög a sofőr, akkor nem arra kell felkészülni, hogy fizetni kell, hanem arra, hogy az utazási szabályokból pontosan tudd idézni a vonatkozó részt és hozzá tedd, hogy vagy felenged, vagy bepanaszolod.

2012. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, főleg Neked utolsó! :)
2012. szept. 7. 00:49
 6/6 anonim ***** válasza:
én mikor hazavittem az első cicám még nem volt hozzá semmilyen felszerelésem. szóval kézben vittem. senki nem szólt be miatta, de rémálom volt az utazás... folyton szökni akart, úgy félt a kis drága. szóval inkább box-ban szállítsd!
2012. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!