Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gluténmentes cicatápok...

Milyen gluténmentes cicatápok vannak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 10:49
 1/7 Maxitabi ***** válasza:

A nyers hús, zöldséggel, gyümölccsel... Tuti gabonamentes!!

Kukorica, szója, búza, zab ne legyen, rizs azt hiszem szabad.

Amúgy: acana, orijen, taste of the wild, natural & delicious, applaws, grau, porta 21, happy cat egyik fajtája.

Nálunk orijen és acana megy, nagyon meg vagyok elégedve vele.

2012. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom az acanát-nálatok gond van hogy ezt eszi vagy csak mert jó minőség?
2012. szept. 7. 19:17
 3/7 Maxitabi ***** válasza:

Lekopogom, csak azért kapják az orijent és az acanát, mert jó.. De szeretném megelőzni a gondokat, ezért sokat olvastam külföldi oldalakat, fórumokat a cicák táplálásáról. Amit félig viccesen írtam az első sorban, azt tőlünk nyugatra egyre többen gyakorolják, angolul és németül is BARF táplálás a neve, nézz utána. Nyugaton teljesen lehurrogják pl azt, aki száraztápot ad a cicáknak!! Ui a cicák keveset isznak eleve, a táplálékkal veszik magukhoz a szükséges folyadékot..-ezért a konzerv a jó szerintük, persze nem a szupermarketesek...

Nektek allergia miatt kellene a táp?

2012. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az én cicámnak súlyos tüdőbetegsége maradt vissza tüdőgyulladás után ,köhögés folytonos nyáktermelődés én is külföldi oldalakon kutatok természetes megoldás után ,ott olvastam hogy gluténmentes tápot kell adni ....esetleg ha rábukkannál valami tanácsra a COPD-al vagy asztmával-a tünetek hasonlóak-kapcsolatban nagyon hálás lennék
2012. szept. 8. 07:11
 5/7 A kérdező kommentje:
már olvastam a Barf-ról is
2012. szept. 8. 07:12
 6/7 Maxitabi ***** válasza:
Ok!
2012. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!!!!
2012. szept. 8. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!