Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a macskám neve?

Pancsa.1214 kérdése:

Mi legyen a macskám neve?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy kiscicát és nem tudom hogy mi legyen a neve. Csíkos a bundája mindenhol csíkos, aranyos a pofija és egy kicsit kancsi de ettől nagyon édes. Nem akarok gúnyos nevet a szemére. :) Nyitott vagyok a fura nevekre is. A macskáink nevei: Ceruza, Kaktusz, Marcipán, Bubu(az én cicámnak a testvére) és Szaffi. Előra is köszönöm :D

2012. szept. 7. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Buborék

Szilárdka

2012. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nyafi kuki macsi baba huncut masni pinky maszat csikos dogi dézi pöttöm
2012. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az én cicáim (voltak):Cikk-cakk,Buborék,jégkrém,Piskóta,Kockacukor,Mazsola,Nyalóka,Bogyó,Palacsinta,Hópihe,Hógolyó,Pezsgőcukor,Gyümi,Cirmi,Folti,Szivárvány,Nyafi,Marcipán,Muffin,Milka,Szeder,Cuki,Cica,Csak cicc,Sziszi,Vattacukor,Bodza,Mogyoró,Mázli,Tutu,Gumicukor,Mogyicsoki

Válassz!=)

Nem kellett sokat gondolkozni a nevekben :P

2012. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mazsi, Castiel, Baltazár, Dean, Rose, Süti, Kókusz, Tabby, Pimasz, Tejszín, Masni, Szuszi
2012. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csipesz :D
2012. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az én cicám MUSU. A mulan című meséből kapta, mert kis sárkány,kis játékos, kis bolond. Pedig a párom már eleinte el akarta nevezni Pityunak :-) De volt már Édes.... Josshua Édes, ez is egy mesében volt. Tudod, ez is egy mesebeli dolog, ha van egy cicád.
2012. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az édesség nevek jók pl:kockacukor jégkrém fagyi gumicuki csoki csokika vattacukor nyalóka piskóta karamell drazsé rágógumi bon-bon süti marcipán torta puding lepény
2014. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pinkfish válasza:

Én pl. kitalálok egy teljesen egyszerű nevet és megnézem a Google fordítóban külömböző nyelveken.

Én mondjuk japánul nézem meg.

2014. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem adj neki két nevet pédául(gossip girl ből idézve):blear valdorf és ha mérges vagy kimondod az egészet hogy blear valdorf miért kakáltál ide? hameg mondjuk csak hívod akkor blear gyere cicc.
2014. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!