Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a kiscicám. Meg...

Meghalt a kiscicám. Meg kellene mutatnom az anyukájának?

Figyelt kérdés
Néhány napja eltűnt a 1,5 éves kandúr cicám. Tegnap este megtaláltam, teljesen legyengülve, egy sebbel a szája mellett. Már nem tudtam állatorvoshoz vinni, amikor megtaláltam, mert az eddigi orvosa, aki a közelünkben lakott, nemrég halt meg, máshova pedig autó híján nem tudtam este beszállítani. Ma akartam bevinni a városba, de reggelre sajnos meghalt. :'( Az anyja egész nap nyugtalan, nagyon összetartó kis páros voltak. Úgy gondolom, ma végig a halott macskát kereste. Hamarosan eltemetjük szegény cicát, de nem tudom, megmutassam-e őt az anyjának. Hogyan érintene ez egy anya macskát? Nem hinné azt, hogy én öltem meg? (Soha nem tennék ilyesmit, soha nem bántottam egyiküket sem!) Ha viszont nem mutatom meg, akkor mit fog gondolni, hová tűnt? Örökre keresni fogja? Volt már valaki hasonló helyzetben? Segítsetek, mert egy órán belül eltemetjük a cicát, és onnan már nincs visszaút. :(

2012. szept. 7. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
mutasd meg szerintem, csak utána meg lehet nem fogja odaadni
2012. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jobb ha tud róla. Kicsit próbálj a helyében lenni.PL: Eltűnik az anyukád, akkor te is tudomást akarsz róla szerezni. Jobb előbb megtudni mint évekig idegeskedni rajta.

Mutasd meg neki, majd ásd el vagy amit akarsz.

2012. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En voltam mar hasonlo helyzetben. Szerintem mutasd meg neki nyugodtan, tedd le melle es beszelj hozza nyugodtan, magyarazd el, hogy megdoglott.

Nem fogja felreerteni es azt gondolni, hogy te olted meg, ha egyertelmu lesz a tesbeszeded es hangod.

Nagyon sajnalom a macsekot.

Azert fel a fejjel!

2012. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( Szerintem is mutasd meg neki, de pár nap múlva biztos kipiheni és nem fogja keresni. Bár ha ilyen jó a kapcsolatuk, lehet, hogy hetekig is hívogatja majd.
2012. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a cica temetésén. Megmutattam az anyukájának, szegény csak értetlenül nézett rám, és a dobozra, amiben a kismacskája feküdt. Ottmaradt velem, amíg eltemettük, utána pedig dörgölőzött a lábamhoz, így szerintem nem gondolja azt, hogy én tettem ezt a szörnyűséget. Majd megszakad a szívem, imádtam azt a kismacskát, és nincs többé. :'( Köszönöm mindenkinek a kommenteket, úgy gondolom tényleg az volt a legjobb megoldás, hogy megmutattam neki a kismacskát. :(
2012. szept. 7. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom,én tavaly jártam így
2012. szept. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!