Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig fog ez a tépelődés...

Meddig fog ez a tépelődés tartani?

Figyelt kérdés

Lett egy macskám. Gyakorlatilag eddig gazdátlan volt, engem választott.

A helyzet eleddig a következő volt: egy csaj macskája volt, ő elköltözött, a palija aki itt maradt nem foglalkozott a macskával. Az új nője csak annyiban hogy néha dögönyözte, az 5 fősre bővült macskatársaságot a házinéni etette.

Na most ez a cica megtalált engem pár napja, mellettem eszik, nálam alszik, mindig a nyomomban van.

DE.

A szomszédok éjszakánként az udvaron ülnek, hangoskodnak. Én nem hallom, a macska viszont igen.

Míg egész nap nyugodtan alszik a kanapén, este megkergül.

Ha hallja őket rohanna lefelé, de ha bemennek jönne vissza és az ajtóban nyivákol.

Szerintetek mikor szakad el tőlük teljesen? Engem kikészít ez a csiki-csuki.


2012. szept. 7. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Most is kint van, fél órája kezdett el nyafogni.

Ráadásul úgy kell játszani vele, mert engem sem akar itthagyni, gyakorlatilag a küszöbön nyávog :D

2012. szept. 7. 21:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Oda megy a macska ahol jól érzi magát, simizik, kap kaját. Mikor hallja a hangoskodást kíváncsi, biztos kap egy kis nasit is meg simit. Mikor viszont ott nem foglalkoznak vele unja magát és megy hozzád a meleg szobába. Mikor visszajön a szomszédból és nyávog, ne engedd be. HA elég okos negtanulja, hogy kimehet, de akkor nem jöhet vissza. Ez talán működne.
2012. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lehet ma estére kint hagyom :)

Igazából nem tudom, ma már annyit evett hogy a vacsoráját már meg sem kóstolta, és állandóan simogatom, szerintem ez nála valami berögződés lehet, akkor foglalkoztak csak vele ugye mikor kint voltak, olyankor mindig rohant.

Remélem leszokik róla :) Felőlem menjen ki a régi "gazdikhoz" ha szeretne, de ne éjszaka...

Így is rendes vagyok ha elmegyek itthonról mindig kipaterolom hogy ne idebent unatkozzon, eddig teljesen kinti macska volt.

2012. szept. 7. 21:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Nohát elbóklászott valahová, kiraktam a tálját az ajtó elé, majd reggel beengedem :)
2012. szept. 7. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!