Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy a macskám már...

Normális, hogy a macskám már 3. hónapja vedlik? Vagy ez lehet már idegi alapon is a kutya miatt?

Figyelt kérdés

Már 5 éves a cicám,de ennyire,és ennyi ideig még sosem vedlett. Már 3. hónapja,hogy hullatja a szőrét,de iszonyatos szinten. A bőrének semmi baja,egészséges,a szőre is szép,nem kopaszodik vagy ilyesmi.

Igazából azóta durvult el a dolog mióta befogadtunk egy kutyát. A macs nem igazán rajong érte,vagyis 1 méteren belül nem közelítheti meg a kutya,mert akkor dirrrr!

Lehet,hogy valami idegi alapon is lehet ez? Vagy ez még belefér a vedlés kifejezésbe?


2009. júl. 29. 16:19
 1/2 anonim válasza:
az én cicám 8. hónapja vedlik.. :S de szeretem és elnézem neki :D inkább használok ruhahengert a fehér szőrök ellen és kiiktattam a fekete ruháimat... egyébként lassan időszerű az állatorvos és ott utánaérdeklődöm én is hogy akkor mi is van.. :S
2009. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én macskám is vedlik, tavasz óta szinte folyamatosan. Szerintem ilyen melegben ez normális. Ha ősszel, esetleg télen is foltatódik a dolog, akkor más lehet az oka.

Egyébként nekünk az állatorvos azt mondta, hogy szegénykéknek a stressztől (a kis diliseknél a félelemtől) is hullhat a szőrük.

2009. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!