Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatkínzás kizárni egy...

Állatkínzás kizárni egy macskát éjjelre az előszobába?

Figyelt kérdés
Nemrég hoztam haza egy cicát egy egyszobás lakásba. Az a problémám, hogy egyszerűen nem bírom kialudni magam mellette, mert egész éjjel rajtam mászkál és dorombol. Borzasztó aranyos, de ez így sokáig nem fog menni. Ha csinálok neki egy helyes kis fészket a konyha-fürdőszoba-előszoba részen (ott van a hamija is meg a wc-je is) akkor ki lehet oda csukni éjszakára? Ha nem, ti mit ajánlotok a probléma áthidalására?

2012. szept. 10. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Akkor én nagyon nagy állatkínzó vagyok,mert sem a kutya sem a cica nem jöhet be a szobába, pláne nem az ágyamba.
2012. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bamboochatheone ***** válasza:
20%
Ha a macskám bejönne a házba akkor szépen szólva is kibäsznám onnan...
2012. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem kínzás :) Nyugodtan zárd ki éjjelre.
2012. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Simán. Én nem engedném be a szobába, főleg ha nem tud viselkedni. Mi anno a kiskutyát is oda zártuk ki mikor hazahoztuk. Nem látszott megtörtnek csak szétrágott pár dolgot és voltak tócsák is :D Amúgy kinti kutya lett belőle amint összespanolt a másikkal és velünk :)
2012. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem igaz, hogy ennyire nem vagytok tisztában az állatkínzás fogalmával... (Múltkor az is állatkínzó volt aki öblítővel mosta ki a macska takaróját!)
2012. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi az, hogy állatkínzás, ha az előszobában alszik? Semmi kínzás!
2012. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Jézusom, most döbbentem rá, hogy mekkora mocsok állatkínzó vagyok! Se a kutyát, se a macskát nem engedem be a házba... :O
2012. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem akartam senkit minősíteni, csak tudjátok kezdő, tapasztalatlan állattartó vagyok még. Igyekeztem mindennek utánanézni mielőtt befogadtam a kiscicát, de akadhatnak váratlan dolgok, amire nem tudtam előre felkészülni. Azt hittem a gyakorikeerdesek.hu arra való, hogy megkérdezzük azt amit nem tudunk, mert kérdezni nem szégyen. De még azoknak a válaszát is köszönöm akik burkoltan - vagy kevésbé burkoltan - lehülyéztek, mert végülis beljebb vagyok a kapuban :-)
2012. szept. 10. 19:36
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld meg, de ne lepődj meg, ha nem hagyja magát :)) Enyémet megpróbáltam, de miután többször arra ébredtem, hogy neki-neki ugrik az üvegnek és oltárian nyávog, feladtam. Ők már csak ilyenek, van amelyik cicc belenyugszik, van, amelyik nem. Neked még az is szokatlan, hogy ott van egy kis állat. Előbb-utóbb megtanulja, hogy sötétben neki is szundi van.
2012. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Az enyém is nyávogott folyamatosan, és a szívem szakadt meg, úgyhogy kibírtam azt a pár hónapot, míg kis lüke cica volt. 1 éves korára most már teljesen nyugodt, sőt, emlékeim szerint 6 hónapos volt, amikor ivartalanítottuk, onnantól kezdve lett nyugodtabb, már csak a kutyust támadja folyton, vele játszik, hozzánk meg bújik:)

Ezt sajnos ki kell bírni.

2012. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!