Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos! Találtam kiscicát,...

Sos! Találtam kiscicát, (hazahoztam) nem rég nyílhatott ki a szeme, gyulladt is gennyes. Nos kérdés? Ihat e tehéntejet, vagy csak kecsketejet? Kamilla jó a szemére?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

ihat nyigodtan tehén tejet és kismkamillás víz jó lesz, míg el nem viszed dokihoz (oltás, féregtelenítés, bolhairtás miatt).


szuperjófej vagy, h otthont adtál egy kóbor kiscicának!

2012. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehéntej ilyen picinek nem jó, kecsketejet adjál és minél előbb vidd orvoshoz. Kamilla minden gyulladásra jó.
2012. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igazából egyik tej sem jó a cicának de ha forralsz fel vizet és öntesz hozzá picit..talán úgy annyira nem rossz.a forralt kamillás víz szemre nagyon jó lesz! és tényleg nagyon jó fej vagy h nem hagytad ott a cicát!!!:)

több ilyen emberke kéne!:)

üdv

2012. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 blackcats ***** válasza:
Kamilla minden gyulladásra jó. Natur joghurt, minél vastagabb legyen az állaga és mutasd meg állat dokinak az előttem írókhoz csatlakozva. Szuper vagy, hogy felkarolsz egy kóbor kis cicát:-)
2012. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap viszem dokihoz. Lekamilláztam a szemét, már jobb, mint volt. Adtam neki natur joghurot az volt otthon, tej helyett, de majd szétnézek állatosba milyen ennivalót lehet adni pici cicáknak, kozerv...
2012. szept. 11. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Konzerv?! Némi logikával ki lehet követkesztetni hogy nem tudja merágni...

A kecsketej pedig jó a kismacskáknak mert nem zsíros mint a tehéntej.Zsiros ételek hasmenést okozhat kismacskánál ami kiszáradáshoz vezethet.

2012. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicuska87 ***** válasza:
Lehet kapni boltba cicáknak való tejet. Olyat adj neki, és akkor minden rendben lesz az emésztésével. Az orvoshoz vidd el feltétlenül, nézze át, szeme, füle, ő megtudja mondani hogy milyen idős, és ezáltal, hogyan tovább, akár étkezésileg, oltásilag, és ellát jó tanácsokkal!
2012. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van cicáknak való tej, de ezt kiválthatod a legtöbb boltban kapható laktózmentes tejjel.
2012. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!