Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi macska és a házi...

Sziámi macska és a házi macska összeférhet?

Figyelt kérdés
Mikor 4 hónaposan idekerült a sziámim, 1 házimacskával találkozott a lakásban, a kinti többit nem ismerte. Ezzel a macsekkal jól elvolt, játszadoztak, együtt aludtak, mindenhová követte. Mióta kijár az udvarra, nekimegy az összes macskának, nem számít, hogy a mienk-e vagy idegen. Már azzal sincs jóban,akivel az elején játszott...olvastam, hogy ilyenek a sziámik, de akkor ez így is marad? Fajtársakkal kijönnek?
2012. szept. 12. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is van sziámi cicám, és egy házi cicám. Velük tényleg jól el van, viszont mikor kint van fúj minden idegen cicára neki megy és pont azért mert még egy cica sem "verte" meg szerencsére... nem ismeri a határokat.

Büszkék, és azt hiszik övék minden. :)


Szerintem így is fog maradni.

2012. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!