Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam össze a...

Hogyan szoktassam össze a kutyát és a cicát?

Figyelt kérdés
Van egy kutyánk 2 éve kb. a nagy macskánkat aki már vagy 10 éve ott van soha nem bántja, de tavaly hazavittem egy kiscicát, eleinte semmi bajuk nem volt vele, sőt együtt játszottak a kiscica meg a kiskutya mert együtt nőttek fel úgymondd, de a kutyánk kiskutyája vagy ő nem tudom, de megfojtotta mert a cica ki lett engedve. Most megint van otthon egy kiscica, de úgy néz ki nem nagyon akarja bántani MÉG. Mit csináljak, hogy összeszokjanak úgy, mint a nagy macskánkkal?
2012. szept. 12. 23:05
 1/1 Évike147 ***** válasza:
Hát én anno úgy csináltam, hogy a cicát nem engedtem ki, csak amikor kimentem én is az udvarra és amikor láttam, hogy baj lesz rászóltam a kutyára, de feleslegesen nem kiabáltam vagy idegbajoskodtam köztük :) aztán egyre sűrűbben el el mentem a közelükből, magukra hagytam őket, és szép lassan mindketten megtanulták mit szabad és mit nem.. nem mondom, hogy néha nem érezni a feszültséget, hogy melyikőjük üljön fel a padra.. de megvan a kutyámmal köztünk az a kapcsolat, hogy csak finoman szólítom a nevén, hátranéz és arrébb sunnyog :) idő és türelem kell hozzá :)
2012. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!