Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik Royal Caninnal etetnek:...

Akik Royal Caninnal etetnek: milyen tapasztalataitok vannak a tápról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én etettem vele egy ideig, nem ajánlom. Az én kutyám olyat kakilt tőle, mint egy nyúl. Naponta 5x, aprókat :S
2012. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja bocs, most látom, hogy ez nem a kutyák kategória kérdése :D
2012. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, a cicás Royal Canin kellene, de köszi a választ.
2012. szept. 13. 13:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia. Mi egy skót juhász boldog tulajdonosai voltunk és a tenyésztő javaslatára etettük Royal Canin táppal. Cirka két maroknyi táp elegendő volt neki egész napra. Nagyon szép volt a szőre és az egész kutya nagyon energikus volt. Nem volt soha beteg. Szóval a táp elég drága, de abban biztosak lehettek, hogy a sok lovéért minőségi tápot kaptok. Vannak más, hasonló minőségű tápok pl az eukanoba, érdemes kipróbálni azt is. Üdv. Józsi
2012. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)) Amúgy dorombolósnak kell :-))
2012. szept. 13. 13:50
 6/10 Vicuska87 ***** válasza:

Én Royal Canin persian-nal etetek.


2 cicám van, 10 kg-os tápot szoktam neki rendelni itt: www.zoofast.hu hihetetlenül jó áron!


A táppal megvagyok elégedve, a cicáim egészségesek, napi egyszer ürítenek végterméket, emésztés rendben, szőr gyönyörű, fogazat rendben.

Persze mindig van pro és kontra. Most agyon sztárolják az Acanát, de az én cicáim bele sem szagoltak, keverve pedig kiválogatták, és félrelökték.


A royal canin nekem bevált, és semmi pénzért nem váltanék másra!

2012. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, nekem is perzsám van, hosszúszőrű, kistestű. Megnézem ezt az oldalt. Akkor mindenképp a Royal Canin mellett maradunk.
2012. szept. 13. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is meg vagyok vele elégedve. Szintén a Zoofast oldalról rendelek 10kg-osat. Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy megéri az árát. Benti macskáknak valót esznek.

Van külön perzsa macskáknak való is.

2012. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig is meg voltam elégedve és mindenkit ezzel etettem szerintem iszonyatosan felfokozza az állat színét gyönyörű világító lesz tőle.
2012. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 blackcats ***** válasza:
Fényes bunda, energikusság, tökéletes fogazat. Ivartalanítás előtt megkérdeztem a dokit, hogy valami plusz vitamint vagy cica Béres cseppet kell-e adnom nekik?, azt mondta hogy minek hiszen az R.C. minden vitamin meg van amire szükségük lehet. Szerintem ebbe minden benne van :-)
2012. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!