Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki használt már macskaajtót,...

Aki használt már macskaajtót, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hőszigetel egy ilyen macskaajtó? Mert elvileg bejárati ajtóra szoktak ilyet szerelni, hogy ki-be tudjon menni a macska.

Az erkély ajtóra gondoltam, mert imádnak kimenni, de jön a hideg, nem tudom már nyitva tartani, főleg éjjel nem.

Lehet üveges ajtóra beszereltetni?



2012. szept. 14. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
az a tapasztalat, h Mo-n bitang hideg van a macskaajtóhoz...
2012. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Neked van?
2012. szept. 14. 15:50
 3/18 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés.

Hogyan kell beszerelni, mindenki maga oldja meg vagy be is szerelik?

Műanyag keretes az erkélyajtó, üveggel.

2012. szept. 14. 16:04
 4/18 anonim ***** válasza:

Biztos h nem fogják műanyag erkélyajtóba beszerelni neked. Gondolom nem akkora az a macskaajtó, h kitöltse az egész üveg helyét. Meg h nézne ki... Ha vkinek lenne annyi esze mégis, h az üvegből kivág egy részt, majd beépíti a macskaajtót, akkor az a nyílászáró addig szigetelt jól. A gázzal töltött üveget ha megbontod, utána már mindent fog csinálni, csak hőszigetelni nem.

Arról nem is beszélve, h Magyarországon nem életbiztosítás ilyet felszereltetni, mert aki be akar törni, az tuti h ott fog nekilátni a behatolásnak.

Szal sztem felejtsd el a macskaajtót.

2012. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt még a másik házban. Fa ajtóba mi magunk szereltük. Szigetelni nem fog, de nekünk akkor emeleten volt a lakrész és hosszú folyosó is volt odáig. Hát a betörők igen leleményesek, bár problémánk nem volt velük, de be volt kamerázva a ház. A macskák kb. 3 nap alatt megszokták, csak először futottak ki a világból a hang miatt, mert az ajtó része viszonylag hangosan csapódik, de később már finoman használták.
2012. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Neten nézegettem, hogy van, ami halk és szigetel, mert mágneses.

Igaz, első emeleten lakunk, de magas földszintes, és rács van az erkélyen.

Tehát akkor ilyen műanyag nyílászáróba nem igazán lehetne tenni?

2012. szept. 14. 17:41
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy egy kb 40x40-es kisajtót hova lehetne rögzíteni egy erkélyajtón.
2012. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Leírom pontosabban. Az egész fal üvegből van, nem is az ajtóra raknám, hanem mellette a falba, de az anyag ugyanaz, mint az ajtó.
2012. szept. 14. 17:55
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ez pl 21*21cm, a 40cm nem sok?

2012. szept. 14. 18:13
 10/18 anonim ***** válasza:
A 40 cm-t csak emlékezetből írtam. Most akkor egy műanyagba kellene lyukat vágni?
2012. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!