Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valami trükk amivel távol...

Van valami trükk amivel távol lehet tartani a macskákat a motorháztetőtől?

Figyelt kérdés
vagy meg lehet ezt tanítani nekik valahogy? Mert a nem szabad nem nagyon érdekli őket.
2008. máj. 15. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Siccelés,sav,macskafogó,kutya stb. :D

Najó most komolyan :D

Nálunk sosem sikerült...sajnos....

Gondllom nálatok is összekarmolják a fényezést...

2008. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj, a mancsnyomok már nem is annyira izgatnak. De a karmolászás nagyon csúnya, és azért nem rendezkedhetek be az állandó polírozásra :( remélem van valakinek valami jó ötlete. Már gondoltam arra, hogy egy ilyen cserepes macskariasztó büdös növényt teszek a kocsira .. csak nem tudom mi a neve és hol kell beszerezni.
2008. máj. 15. 20:09
 3/11 anonim válasza:
tescoban lehet kapni macskariaszto port. arra a területre kell szórni ahova nem akarod, hogy a cica menjen jelen esetben nálad a motorháztetőre.
2008. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
vagy bármilyen állatboltban lehet kapni macskariasztót. A nevét én sem tusom pontossan de az eladó biztossan segít ha megmondod mire van szükséged.
2008. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kocsimba a szerelő szerelt valamit, ami bizonyos időközönként (asszem fél percenként) ad valami - számomra alig hallható- hangot. Nem macskák ellen kértem, hanem valami állat mindig szétrágta a kábelt a motortérben, de amióta ez van, azóta nem rágta meg semmi a kábeleimet és a macskák sem mászkálnak a kocsin. 5000 forintot fizettem érte ha jól emlékszem. Sztem tök jó dolog.
2008. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van "macska távoltartó spray", bár szerintem nem eléggé hatásos. Ezen kívül a cicák nem szeretik pl. a citrom és a levendula illatát, meg lehet próbálni ilyen illóolajjal permetezni (de csak finomam, mert hallottam már olyat, hogy a cica illóolajtól rosszul lett..).

Talán hatásosabb a vízzel való spriccelés (pl. vízipisztoly), mert a macskák utálják a vizet, és ha sikerül többször "akció közben" lelocsolni, előbb-utóbb inkább már meg sem próbálja a "rosszalkodást".

2008. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az ötleteket:)
2008. máj. 16. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
4esválaszolónak : Valszeg Nyest volt. Énis megszívtam velük. De facsartam belőlük Nyestlét :P najó hülyepoén.. de télleg a nyest rágja a kábelt.
2008. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmeletileg a normalis fenyezest nem viszi at a macskakarom... Viszont. A nyest-riaszto valoszinuleg nem fogja elriasztani oket. De ha ugyis ra akarsz rakni valamit (novenyt) akkor rakj ra valmi durva pokrocot, igy bar ugyanugy ramasznak (vagy meg jobban) legalabb nem karmoljak ossze. :)

(Alternativ megoldas: szerezz egy gorenyt, es fujasd le annak buzevel a motorhaztetot - garnataltan elkerulik. Sajnos mindenki mas is. ^_^! )

2008. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Heló.Én a kocsira vettem VADRIASZTÓT.Nem tudom hogy jó-e de még nem mentem bele őzbe.Sztem segíteni fog.TESCO!!!Ha ez sem segít akkor LÉGPUSKA!!!Tuti biztos :DSok sikert!
2008. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!