Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez csak egy vicc, ugye?

Ez csak egy vicc, ugye?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 14. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon betegnek kell lenni ahhoz, hogy ilyesmivel vicceljenek.


Tarkón lőném ezt az elmebeteget, az biztos, de mivel nem vagyok egy hiába-cselekedő-fajta, előtte elbeszélgetnék vele egy picit. Sőt, nem is beszélnék hozzá, csak megvárnám, míg elmondja a fejében lévő gondolatoklat a macskája megzabálásáról. Aztán majd valaki elintézi helyettem :)

2012. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

A macska is csak húsból van. Más nemzetek azon botránkoznak meg, hogy mi sertést vagy szarvasmarhát eszünk. Mindenkinek a saját joga eldönteni, hogy mit fogyaszt.


Amúgy szerinte kamu csak fel akarja hívni magára a figyelmet.


Azokat az állatokat, amelyeknek nevet adunk, többnyire nem esszük meg, mert amíg élnek, társként kezeljük őket és érzelmileg kötődünk hozzájuk.

2012. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Headshot az ilyen embereknek.
2012. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt tényleg el kell fogadni, hogy vannak olyan kultúrák, ahol megeszik a macskát, kutyát, tengerimalacot.

Egy haszonállatot mi választ el egy háziállattól? A disznó is egy nagyon értelmes jószág, mégis finom, valaki pedig kismalacokat tart a lakásban.

Mi a különbség két olyan karám között, ahol cuki bocik szaladgálnak vagy cuki kiskutyák, név nélkül, sorszámmal, árcédulával?

Vagy a kóbor macska és a városi galamb között mi a különbség ebből a szempontból?

Az természetesen elítélendő, hogy olyan helyen, ahol nem szokás a macskaevés, macskát esznek, hiszen annak a cicának van valószínűleg gazdája, érzelmileg kötődnek hozzá, az embereket taszítja a megevésének a gondolata. Én a holland "művésznőn" lepődtem meg, aki a macskájából helikoptert csinált. Tudom, hogy az már csak porhüvely, de én sem tömetem ki a nagymamámat.

2013. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindez igaz, akkor miért ne lehetne embert enni?
2013. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!