Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol vehetek olcsó macskakaparó...

Hol vehetek olcsó macskakaparófát?

Figyelt kérdés
fressnapf nagyon drága ahogy nézem a legolcsóbb is 3800 :/ most láttam egy kérdést ahol egy nagyon nagy volt 3000 ft .

2012. szept. 14. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik állatkereskedésben, de akár a Tescoban vagy az Auchanban is szétnézhetsz. Ha itt is túl drága lenne a kaparófa, akkor kutakodj a neten! Jofogas.hu, vatera.hu, eBay.. Nagyon sokféle kaparófát találhatsz ezeken az oldalakon - viszont ha rábukkansz a megfelelőre, csak akkor vedd meg, ha az eladó biztosítja, hogy új! Ha a kaparót a macskád előtt más állat is használta, a szag miatt a cicád kerülni fogja a tárgyat.
2012. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Használtam vehetsz vateráról vagy teszveszről.

Én egy olcsóbbat vettem, de látni, hogy nem a legjobb minőség, bár válik le az anyag róla, úgyhogy érdemes drágábbat venni, vagy használtan egy jó minőségűt.

Vagy készítesz saját magad. Mi csináltunk a macskáknak, amikor nem nagyon volt pénzünk. Lécekből, műanyag csövekből és beburkoltuk filc szőnyeggel. Több évig azt nyúzták, most kaptak egy gyárit.

2012. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltok :) Mivel nő vagyok és egyedülálló (26) ezért nem tudok barkácsolni :) ma elmegyek megnézem a fressnapf-ban és beugrok a tescóba is :) hátha találok valamit jóáron
2012. szept. 14. 18:11
 4/10 Vicuska87 ***** válasza:
Petnet.hu, zoofast.hu Itt jó minőségűek vannak, de ahogy előttem írták megéri beruházni!
2012. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vicuska87 ***** válasza:
A fressnapf a legdrágább hely, nehogy ott vegyél!
2012. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem :) ne fressnapf..
2012. szept. 14. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Tavaly mi is csináltunk. Nem nagy dolog ám. :)

Vágatsz a Baumaxba, vagy valamilyen barkácsáruházba polclapot, amekkorát gondolsz. Veszel 2 oldalú ragasztót, és egy régi anyagot. Mi egy piros díszpárnát "nyúztunk meg". Rátettük, és alul odaszegeltük pár helyen. Szereztünk egy egyenes fahasábot, arra pedig vettünk hasonló kötelet, mint amilyennel be szokták vonni azt a részt. Szintén 2 oldalú ragasztó, és körbetekertük. Már csak az összeállítás maradt, arra meg megkéred egy férfi ismerősödet. A felső lapot csak a csavarozás után vontuk be anyaggal. Egész pofásan néz ki, semmi extra. 2-3000Ft között megáll egy ilyen egyszerű.

2012. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm szépen :))egész jó kis ötlet . és még le is foglal :) gondolkozom rajta. a cica nem szedi szét könnyen ?:)
2012. szept. 14. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Párom csinált kaparófát,mert nézegettünk neten,de mi drágáltuk.

De vettünk 2-őt a lidlbe, 12 euro volt/db.

Hinta meg egy olyan volt,amin volt 2 egér.

2012. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
javaslom hogy vegyél használtat, pl vaterán.
2012. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!