Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Teljesen tanácstalan, léleknyo...

Teljesen tanácstalan, léleknyomasztó helyzetben vagyok. Mit tegyek? Megszakad a szívem. Bocsi ha hosszú lesz, de segítssetek.

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy ma délután megláttam a kocsi alatt a 3 éves macskánkat és azt láttam, hogy a farkából 5 cm le van szakítva, kiáll belőle a farokcsont. Szegényt nagyon megsajnáltam. El sem tudtam képzelni mi történhetett vele. Aztán bepattant az agyamba valami. Az, hogy tegnap este épp fényképezgettem magam és mamámat, gondoltam, odarakom a kutyámhoz a macskát, mert a kutyám dugni akarja őt (persze mindketten fiúk) és azt gyorsan lefényképeztem. Mikor odatettem a macskát a kutya elé, már a kutyus nem bírta kivárni, jól harapdosta a farkát amikor a levegőbe tartottam a cicát. Húzta jó erősen, aztán leraktam és gyorsan lefényképeztem őket. De a macska nem nyávogott közbe annyira, mintha tényleg leszakadt volna akkor a farka. Viccnek szántam az egészet, máskor is csináltam már ilyet, és eddig semmi nem történt csupán annyi, hogy a macska nyálas lett. Tudom, nem jó poén és nagyon szeretem a cicát, és tudom figyelmetlen vagyok és nem tudok gondolni a jövőre, hogy miből milyen baj származhat. De akkor már este volt és nem láttam a cica farkát... Na mikor erre rájöttem elkezdtem a kutyánál a macskafarkdarabot keresni hogy tudjam hogy tényleg bűnt követtem-e el. Nem találtam. Most komolyan tanácstalan vagyok, nem tudom hogy a kutya harapta e le vagy csak beszorult ma valahova..Késő este imádkozni fogok érte, hogy nehogy megdögöljön mert azt soha nem bocsátanám meg magamnak, de egyáltalán nem tudom, hogy beszorult e valahova vagy tényleg a kutyám harapta le neki ahogy odatettem :( Többet nem csinálok vele ilyet csak maradjon meg gyógyuljon meg és ez a lényeg! (a farka valószínűleg nem nől már ki) Jajj segítsetek mitcsináljak a szüleimnek ezt nem merem megmondani mert még én sem tudom pontosan mi történhetett...nagyon izgatott vagyok és lelki beteg hogy mi lesz...segítsetek!!! :(

Üdv: egy nagyon szomorú lány


2009. júl. 30. 21:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%

Öcsém leszakadt egy darab a farkából....kivan a csontja.

VIDD EL ORVOSHOZ!!!

Ha megdöglik az a te hibád lesz....ilyen hülye játékot játszani.

Hány éves vagy te?

Vidd orvoshoz szerencsétlent...hogy nőne már vissza a farka. Atyaúristen.


De tudod mit...néhol olyan érzésem van,mintha kamu hsz. lenne...remélem az :D

2009. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vidd el holnap állatorvoshoz!

szegényke cica

2009. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami történt, de valószínűleg tényleg a kutya harapta le a farkát! Ez nem jó poén, ha tudod hogy a kutyád bántja a macskát miért viszed a közelébe????Tanulj egy kis felelősségtudatot és kérlek gondolj a tetteid következményére!!!

Ha nem is mered ezt elmondani a szüleidnek, csak szólj nekik hogy "eltűnt" a cica farka és vigyétek orvoshoz mert a seb elfertőződhet és valószínűleg abba biztos belehal.

2009. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
NEM KAMU!!! Anyumék nagyon sajnálján de szerintük leszárad a csont, és csonka farka lesz..azt mondják, a kutyának is levágják a farkát ( a szomszéd kutyájának is egész pici farka van) szal reménykedünk h meggyógyul. anyumék dolgoznak és nem érnek rá állatorvost hívni..
2009. júl. 30. 21:34
 5/42 anonim ***** válasza:
89%

Hát pedig nem imádkozni kéne.

Nem érnek rá dokit hívni...ez érdekes.

Olyan nincs hogy leszárad a csont. Lehet hogy le is kell majd még vágni egy darabot,ki tudja.

A kutya farkát anyukám pár napos korban csonkolják...nem 1-2-3 évesen letörik a farkuk és a leszáradt csontból lesz olyan szép.

2009. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, ha mégsem, de szerintem is kamu. A tartalom alapján kevésbé vagy eszes, mint a helyesírás szerint - ez utóbbi ugyanis egy-két (talán szándékosan?) elejtett hibától eltekintve (mint pl. a kérdésben: segítssetek) eléggé jó.

Ha mégsem kamu, akkor sztem is vidd orvoshoz.

2009. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%
DOKII!! vidd el egyedül. És mond meg, hogy nem tudod mi történt. De azért gondold bele szegény cicus helyébe magad... :(
2009. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nem kamu, esküszöm, csak még nagyon figyelmetlen vagyok és nem érzem semminek a súlyát :(
2009. júl. 30. 21:38
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Nem érnek rá állatorvost hívni? Ez meg mi a fasz@m? Azonnal vidd orvoshoz, mert elfertőződik a seb, azt megdöglik a macskád. Az orvos meg tudja menteni de lehet, hogy vágni kell még a csonból, sőt biztos, aztán serilre fertőtleníti az egész sebet, végül összevarrja a megmaradt bőrt a kissebb farkán. Mindezt hogyan képzeled, hogy magától megoldódik? Ha apád farka lenne leszakítva, akkor se érne rá orvost hívni?
2009. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg valahogy rábeszélni a szüleidet h egy délután vagy délelőtt vigyétek állatorvoshoz.A szomszédomnak attól halt meg a macskája,hogy a macska farka beszorult valahová és lejött róla a bőr,nem vitte orvoshoz,fertőzést kapott és két nap múlva már nem volt macskája...
2009. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!